תסכול בקרב חלק משחקני סכנין: "הרגשה כאילו אנחנו לא חלק מהקבוצה"

שחקנים בסכנין: "המאמן בוחר את האחד עשר שלו והשאר מנודים". קנדיל וחטאב ייעדרו מול רעננה.

בבני סכנין נערכים למשחק הביתי הקרוב נגד הפועל רעננה(שבת, 20:00) כאשר הקבוצה של טל בנין לא ניצחה כבר במשך שלושה מחזורים ורוצה להיפרד מהליגה בטעם טוב וגם לחזור למסלול הניצחונות. מי שייעדר מהמשחק הקרוב הוא השוער מחמוד קנדיל שלא ישחק בגלל כרטיסים צהובים ואליו יצטרף עוביידה חטאב. 

הרבה ביקורת מופנית לאחרונה מצד הקהל כלפי המאמן טל בנין על ניהול המשחק ובו הקבוצה מפסידה נקודות ולשם השוואה אף נשמעו קולות המזכירים את התוצאות שהשיג פליקס נעים שפוטר ולא היה רחוק ממאזנו של בנין אם לא משופר ממנו במעט. 

 סופג ביקורות. בנין

צילום: נזיה סולטאן

אי השקט עדיין עושה את שלו בקבוצה כאשר חילופי המאמנים מתחילת העונה מונע בשלב הזה העברת ביקורת על טל בנין על אף שיש שחקנים בקבוצה שאינם מרוצים ממעמדם ומהדרך שבה המאמן מתנהג עם חלקם. שחקן בקבוצה אמר: "אני לא מבין איך יש שתי קבוצות בתוך קבוצה אחת במהלך אימון. המאמן בוחר את האחד עשר שלו והשאר מנודים עם המאמן הכושר כאילו אנחנו לא חלק מהקבוצה". 

בנוסף לכך, יש שחקנים שהחלטיים לגבי העובדה שאינם מעוניינים להישאר בקבוצה במידה והמאמן נשאך, במקביל לכך שהמאמן כבר מכין תכנית עבודה לשנה הבאה על פי דרישותיו והסטנדרטים שלו ומי שלא מתאים לא ימצא את עצמו בתוך הקבוצה. אחת הסוגיות שייאלץ המאמן להתמודד מולה היא הקפטן חאלד חלאילה שלאחרונה הקהל של סכנין זועם על כך שהוציא את הקפטן מהקבוצה ומי שנחשב לסמל מוערך בעיר סכנין כבר לא מוצא את עצמו בהרכב וממעט לקבל דקות משחק.

ייעדר. חטאב

צילום: עובאדה אכתילאת

בהנהלה עדיין לא התחילו בהכנות לעונה הבאה כאשר הכל תלוי בתקציב ובמצבה הכלכלי של הקבוצה. העונה הזאת פגעה קשות בהכנסות הקבוצה במיוחד לאור המעבר למגרש בעכו וכמות הקהל הדלה שהגיעה למגרש. 

#בניסכנין

כתבות נוספות