עין מאהל ניצלה מירידת ליגה בזכות ניצחון על איחוד בני באקה: "הניסיון הכריע"

עין מאהל נשמה לרווחה לאחר ניצחון 2-1 על איחוד בני באקה שהשאיר אותה בליגה ב' לעונה נוספת. נדים סואעד: "ניצחנו בזכות הניסיון שלנו. לעין מאהל מגיעה קבוצה טובה יותר".

זו הייתה אחת העונות הגרועות בתולדות מכבי עין מאהל בשנים האחרונות, הקבוצה שרק לפני כמה שנים עלתה לליגה ב' הייתה רחוקה 90 דקות מחזרה מחזרה לליגה ג' ממנה הגיעה. עין מאהל, שהובסה בשבוע שעבר על ידי טירת הכרמל, פגשה היום את אחת הקבוצות הטובות של ליגה ג' איחוד בני באקה למשחק שבו המנצחת או תישאר בליגה או תעלה ליגה.

בעין מאהל עבדו כל השבוע על מנת לנצח את המשחק הזה, ההנהלה יחד עם השחקנים יצאו למבצע גיוס תרומות וקראו לקהל לתמוך בקבוצה במשחק ההישרדות. מאידך, בבאקה קיבלו את תמיכתה של העירייה, הקבוצה היריבה בעיר וגם את הקהל הרחב הכל בשביל להשיג את המטרה ולעלות ליגה.

בהיבט המשחק עצמו, באקה פתחה בצורה נהדרת וכבר בדקות הראשונות נרשמה הצלה ענקית של השוער נדים סעאידה שהציל שער בטוח. בדקה ה-29' הגיע השער הראשון של עין מאהל, החלוץ מאהר אבו ליל קיבל כדור ממגד אבוליל והעלה אותה ליתרון מוקדם. בדקה ה-80' הגיע השער השני של עין מאהל מטעות בהגנה של באקה כשכדור הוחזר בטעות אחורנית ועין מאהל ניצלה את הטעות והכפילה את היתרון לתוצאה 2-0.

שחקני עין מאהל צילום: איהאם ג'בארין

בבאקה לא הרימו ידיים ובדקה ה-88' צימקו את התוצאה ל 2-1, שלא הספיק להם כדי לנצח. עין מאהל חגגה במגרש באום אל פחם את הישארותה בליגה ב' לעונה נוספת לאחר עונה מלאה באכזבות, בעיקר ניהוליות, ובעיקר בזכות ההשקעה והרצון של השחקנים שברגע הכל כך חשוב היו שם בשביל להציל את קבוצתם.

שוער הקבוצה נדים סואעד אמר בתום המשחק: "היה משחק קשה מאוד, הצלחנו לנצח בזכות הניסיון שלנו כי במשחקים כאלה הניסיון מכריע. אני שמח בשביל הקהל הנהדר של עין מאהל שמגיע לו קבוצה טובה יותר. אחרי המשחק שהיה לנו בשבוע שעבר נגד טירה חשבתי כל הזמן על המשחק הבא ואיך נבוא מפוקסים וננצח".

חגיגות ההישארות של עין מאהל / צילום: איהאם ג'בארין

על המצב אליו נקלעה הקבוצה: "לעין מאהל מגיעה קבוצה טובה יותר. יש הרבה בעיות הן בהנהלה, מואיד היושב ראש הוא בן אדם מכובד עם מילה וברגע שהוא חזר אני הבטחתי לו שאני אחזור לשחק. צריך פה הנהלה שתתמוך בשחקנים, יש פה שחקני בית עם הרבה כישרון וחבל מאד על חוסר המקצועיות בניהול הדברים. מגיע לנור אבוליל המאמן שלנו מחמאות, אין מאמן שיכול לסבול בתנאים האלה".

#עיןמאהל #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות