המטרה של בני ממב"ע לעונה הבאה: סגל חזק שיתבסס בחמישייה הראשונה

בני ממב"ע מתכוננת לעונה הבאה להתבסס בחמישייה הראשונה ולנסות לעלות ליגה. וג'די אלקיש ימשיך להדריך את הקבוצה: "הייתה לנו עונה מצוינת, שחקני הבית הובילו אותנו ונתבסס עליהם גם בעונה הבאה יחד עם רכש טוב שישים אותנו במקומות 2-5. מקווה שהמגרש הביתי ייפתח בעונה הבאה".

אחרי עונה אחת בליגה ב', בממב"ע כבר חושבים על העונה הבאה ובקבוצה יתחילו בקרוב להאיץ את ההכנות כשהמחשבה היא לבנות קבוצה שתצליח לעלות לליגה א'. קבוצתו של וג'די אלקיש העלתה כבר שמות כוכבים אופציונליים אותם יכולה לצרף כשבראש רשימת ההתעניינות שלה נמצאים צמד האחים באסעד וויאם עמאשה בנוסף לשחקנים בכירים שהיו בקבוצות ליגה ב' העונה דוגמת עדי אלישע קשר דבורייה אשר מתגוררים יחסית בקרבת המקום.

בנהלה סיכמו יחד עם הצוות המקצועי את העונה הראשונה בליגה ב' באמצעות טקס סיום עונה אותה קיימו לפני כשבועיים ואליו הוזמנו השחקנים שקיבלו תועדת הוקרה מצד הקבוצה. בממב"ע אמרו שהעונה הזאת הייתה מאוד מיוחד לאור העובדה שהצליחו לסיים במרכז הטבלה ומבחינת פיננסית הקבוצה יצאה מאוזנת, בנוסף לכך המעמד שהגיעה אליו הקבוצה במסגרת הגביע נתן לה חשיפה בכל מקום בארץ דבר אשר נתן לאנשי הקבוצה ולמאמן וג'די אלקיש לחשוב על עתיד המועדון. בקבוצה גם מספרים שבעונה הבאה ייפתח מגרשם הביתי וזה יעזור לקבוצה מבחינת הכנסות כאשר הצפי הוא שיגיעו למשחקים גם מעל 1000 אוהדים מהאזור.

מאמן בני ממב"ע וג'די אלקיש אמר בנושא: "אנחנו מאד מרוצים ממה שהיה לנו העונה, קבוצה עם תקציב צנוע ושחקנים מקומיים הצליחה לסיים במקום השישי וזה הישג מבחינתי". וגדי, שרוב זמנו מוקדש לקבוצה, מקווה שגם המגרש יהיה מוכן לעונה הבאה ואמר כי "המגרש יעזור לנו מאוד, יש פה קהל אדיר שיגיע חלל משחק וזה ייתן לנו דחיפה".

שחקני ממב"ע ברגע ההיסטורי בגביע המדינה

איך אתה מסכם את העונה שלכם? "אני חושב שזאת הייתה עונה מצוינת עבורנו, עונה ראשונה בליגה ב' בלי מגרש ביתי והצלחנו לייצג את האזור בצורה מכובדת. מתחילת העונה הצבנו מטרה והיא להישאר בליגה וזה מה שהיה, מה שהפך את העונה הזאת מטובה למצוינת ואפילו חלומית זה המסע המקסים שלנו בגביע המדינה".

עונה ראשונה עם הרבה שחקני בית בסגל, איך התרשמת מהשחקנים שלך? "שחקני הבית הם אלו שהובילו את הקבוצה לעליה היסטורית מליגה ג' לליגה ב'. מתחילת העונה שעברה החלטתי להמשיך איתם ולתת להם הזדמנות גם בליגה ב' והם החזירו בגדול. כשהוקמה הקבוצה אחת המטרות שהצבנו היא שילוב כמה שיותר שחקני בית, בשבילנו זה לא פחות חשוב מניצחונות ובאופן אישי השחקנים המקומיים מאוד הרשימו אותי כך שגם בעונה הבאה יהיו מינימום 9 שחקני בית בהרכב".

מה לגבי המגרש הביתי?

"החדרים מוכנים וכבר קיבלנו אותם, הפיתוח מסביב עובדים עליו ואני מאמין שבעונה הבאה נשחק במגרש הביתי שלנו".

וג'די אלקיש(משמאל)

עד כמה המגרש הביתי יכול לעזור לכם? "הקהל ברמת הגולן מאוד רעב לכדורגל, השחקנים מאוד מחכים לרגע ההיסטורי הזה. אם לא נתלהב ונדע להתכונן למשחקי בית במקצוענות זה יעזור לנו מאוד".

עליך באופן אישי. קיבלת העונה הרבה מחמאות בתור שחקן, מאמן וגם ניהול "אני עובד למען הקבוצה ונותן את כולי, אני מאמין על מנת להצליח אני צריך כל הזמן לעבוד קשה. אני מאוד מרוצה מהמחמאות שקיבלתי זה ריגש אותי וחימם לי את הלב אבל בתוך תוכי אני יודע שאם אני רוצה להמשיך בהצלחה אני צריך ללמוד כל הזמן גם מהעמיתים שלי וגם מההשתלמויות שאיגוד המאמנים וההתאחדות עושים עבורנו".

מה התכניות של הקבוצה בעונה הבאה? "להתחזק ב 2-3 שחקנים טובים ולהתבסס במקומות 1-5".

#בניממבעגולן

כתבות נוספות