אכסאל תאיץ את מינוי המאמן אחרי נשף העלייה, אבו רקייק ואלדד שביט מבוקשים. הקבוצה מעוניינת בבן מלכה ומ

מוסא טראבין, בן מלכה, חמד גנאים וניר אברג'יל מבוקשים באכסאל לעונה הבאה בלאומית. ביום שני תערוך הקבוצה את טקס העלייה ולאחריו תאיץ את מינוי המאמן, אבו רקייק ואלדד שביט מבוקשים. 

הפועל אכסאל תסיים ביום שישי הקרוב את עונת הכדורגל ההיסטורית שלה באופן רשמי בתום 90 הדקות אותן תשחק מול מ.ס טירה. במקביל להכנות החגיגות ונשף העלייה הרשמי של הקבוצה לליגה הלאומית, הקבוצה החלה לחשוב על תכניותיה לעונה הבאה כשבראש הרשימה עומדת בחירת המאמן ולאחריו סגל השחקנים כשבקבוצה יצטרכו לקבל החלטה לגבי הממשיכים והעוזבים. 

עשה היסטוריה. אוזן / צילום: איהאם ג'בארין

בהיבט המאמן, בימים אלו שוקלת ההנהלה את צעדיה יחד עם אוזן כשמסתמן סיכוי קטן מאוד שימשיך לאור עבודתו מחוץ למגרשי הכדורגל על אף שהוא מוערך מאוד בקבוצה. השבוע צפויים לשבת הצדדים על מנת לסכם באופן רשמי את תקופתם המשותפת ובמקביל עולים שמות אופציונליים להוביל את העולה החדשה ללאומית כשהמאמנים אלדד שביט שהיה העונה עוזר מאמן בני סכנין ומאמן הפועל עכו ואברהים אבו רקייק שעשה עונה מרשימה ביותר בהפועל שפרעם והשכיח את העובדה שבתחילת העונה עוד הייתה מועמדת לפירוק, הם השמות החמים ביותר כשבמעלה הדרך עלו שמות נוספים ביניהם מאמן הפועל הרצליה ארז בנודיס.

בנוגע לשחקנים, עבור קפטן הקבוצה אלירן חודדה אשר מוערך על ידי ההנהלה והפך לדמות משמעותית מאוד בקבוצה מיועד תפקיד המנהל המקצועי במידה וירצה בו. כמו כן בקבוצה הביעו רצון רב לראות את בן מלכה, מוסא טראבין, חמד גנאים וניר אברג'יל ממשיכים לליגה הלאומית ובנוגע לשאר הסגל ביניהם צמד שחקני ההתקפה מועמר קראקרה ועומר בוארון תתקבל החלטה בהמשך. כמו כן ציינו בקבוצה כי כל החלטה תתקבל יחד עם המאמן החדש והמנהל המקצועי. 

השמות החמים באכסאל 

צילום: חליל חאדר / הדף הרשמי עירוני נשר

#הפועלאכסאל

כתבות נוספות