בכפר כנא הביעו תסכול: "הפסדנו את המשחק לכאבול בגלל חוסר אחריות של שחקנים"

מחמוד ג'אבר מאמן צעירי כפר כנא: "הפסדנו את המשחק לכאבול בגלל חוסר אחריות של שחקן, בעונה הבאה נתבסס על שחקני בית ונגיע למקומות הגבוהים".

על אף פתיחת העונה המטלטלת שלה, הצליחה צעירי כפר כנא להגיע עד גמר מחוז צפון א' בו התמודדה מול בני כאבול במסגרת משחקי הפלייאוף. בכפר כנא היו ציפיות רבות אולי בכל זאת על אף כל מה שעברו לסיים את העונה בטעם טוב אך התפתחות המשחק בדקות הראשונות כבר שינתה את פני הדברים. בסופו של דבר כפר כנא ספגה שני שערים מהירים ולא פחות משלושה הרחקות שהובילו להדחתה ממשחקי הפלייאוף ובכך סיימה את העונה.

על פניו המכה הייתה קשה לכפר כנא והתפתחויות המשחק מצביעות על יתרון ברור של היריבה כאבול כמו גם היתרון המספרי אליו עלתה, אלא שעל כר הדשא למרות כל החסרונות, כפר כנא לא התבטלה ועד שהגיעה לשמונה שחקנים עוד הצליחה להגיע למצבים ולהיות הדומיננטית יותר, מה שהפך את ההדחה לכואבת עוד יותר.

מאמן כפר כנא מחמוד ג'אבר אמר על אירועי המשחק והדחת קבוצתו: "הפעולה של ספיגת האדום היא הפועלה שהפסדנו את המשחק בגללה, זה חוסר אחריות של שחקן שהוא דווקא מנוסה. להתנהג כפי שהתנהג זה לא מקובל לא עליי, לא על ההנהלה ולא על אף אחד. אחרי ששלטנו במשחק והיינו קרובים להבקיע, שטות וחוסר אחריות הובילו לספיגת האדום ושם נגמר המשחק".

צפו בראיון המלא של מחמוד ג'אבר:

עוד הוסיף ג'אבר: "איך שהמשחק התפתח שזה לא היה לטובתנו, הפריע לנו ודווקא המשכנו לשחק ואפילו הגענו לשניים-שלושה מצבים במחצית הראשונה שלא ניצלנו. במחצית השנייה שיניתי את השיטה שלי ורציתי לתקוף יותר וכמעט הבקענו עוד אבלך הטיפשות והחוסר אחריות שהייתה מצד השחקן שספג את ההרחקה גרמה להפסד היום. אני אומר בוודאות, לקבל שלושה אדומים זה חוסר אחריות ואני מקווה שאותם שחקנים ילמדו".

על ההרחקה האישית שלו תוך כדי המשחק: "כעסתי כי אנחנו ספגנו כרטיסים צהובים והיריבה שלנו לא. זה היה נראה שהוא בא בדעה אחת(השופט) לתת צהובים ואדומים רק לכפר כנא".

על המחשבות לעתיד הוסיף: "אני מקווה בעונה הבאה שנהיה קבוצה אפילו טובה יותר שתתמקם במקומות הגבוהים בליגה עם שחקני בית משלה, כך אני רוצה וכך אני רוצה להמשיך את הדרך מאיפה שאני הגעתי מהנוער והנערים של כפר כנא. אני חייב לשחקני הבית את התמיכה עד הסוף".

#צעיריכפרכנא #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות