עוביידה אבו רביע לאחר ההפסד לעפולה: "מאוכזבים כמו הקהל שלנו שלא הצלחנו לעלות ליגה"

אחי נצרת הפסידה לעפולה ובכך לא הצליחה לצמצם פער מהמקום השני, מה שמקרב אותה עוד יותר להשלמה עם עונה נוספת בליגה הלאומית. אבו רביע: "מגיע לקהל שלנו יותר, אנחנו מאוכזבים בדיוק כמוהו שלא עלינו ליגה".

בתחילת העונה קיימה הנהלת אחי נצרת מסיבת עיתונאים בנוכחתו של ראש העיר עלי סלאם כשהמטרה הייתה ברורה והיא לעלות ליגה אחרי שנים רבות בליגה הלאומית. ביום שישי האחרון אחי נצרת התרחקה באופן משמעותי מהשגת מטרתה כשעפולה ניצחה אותה בתוצאה 3-0 ובכך מנעה ממנה להתקרב למקום השני כשהפער ממנו עומד על 8 נקודות כשחדרה צריכה להשלים משחק מול הפועל תל אביב מחר ובעוד נותרו 15 נקודות בקופה עד תום העונה כך שאם לא יקרה נס היא תאלץ להישאר עונה נוספת בליגה הלאומית אולם הפעם היא תתכונן לעוד דרבי מגזר עם העולה החדשה הפועל אכסאל.

ביום שישי האחרון ועם שריקת הסיום בעילוט, חזר הקהל הנצרתי מאכזב לביתו ומלווה בתחושת אכזבה ותסכול וניכר היה לראות בדפי הפיסבוק והרשתות החברתיות כמה הוא היה מאוכזב מהשחקנים שלו, שלא עמדו במטרה ובנוסף הכעס הופנה כלפי הנהלת הקבוצה. השחקנים ובעיקר שחקני הבית מאכוזבים מאד לאור העובדה שהקבוצה לא עמדה במשימתה.

שחקן הבית ומי שחזר מפציעה ארוכה עוביידה אבו רביע אמר: "יש לנו תחושת אכזבה. אני חושב שלקהל הנהדר של אחי מגיע יותר ואני רוצה לפנות אליו שלנו ולהודות לו על התמיכה והעידוד לאורך כל העונה, אנחנו מאוכזבים כמוהם שלא הצלחנו לעלות ליגה אבל זה הכדורגל ומקווים שבעונה הבאה נשמח את הקהל שלנו ונחזור לקדמת הבמה".

מזדהה עם הקהל. אבו רביע / צילום: איהאם ג'בארין

בנוסף, גורמים בקבוצה מספרים שיש תחושה ששחקני הרכש לא שידרגו אותה באופן משמעותי והמטרה שהציבה הקבוצה בתחילת העונה לעלות ליגה, הגדיל את הציפיות מהם וגם השחקנים אשר הגיעו בחלון ההעברות ה קשו להתחבר במהרה ולהיכנס לעניינים.

#אחינצרת

כתבות נוספות