שמעון הדרי: "אני מאמין באום אל פחם, לא באתי כדי להעביר את הזמן"

מאמן אום אל פחם לאחר התיקו בטבריה: "אני מאמין גדול שנהיה בליגה הלאומית, יש לי אמונה בסגל"

ביום שישי האחרון יצאה הפועל אום אל פחם בהדרכת מאמנה החדש שמעון הדרי לטבריה, שם לאחר משחק הפכפך בו הצליחה לחזור מפיגור שני שערים אספה נקודה אחת יקרה לקופה שמעמידה אותה במקום השני לקראת המחזור האחרון של הליגה הסדירה. 

מאמן הקבוצה שמעון הדרי אמר בסיום המשחק: "מבחינתי שלושת המשחקים הראשונים שלי(כולל המשחק הקרוב) הם הכנה לפלייאוף, עניין המיקום פחות עניין אותי אלא יותר עניין אותי לראות איך הקבוצה שלי משחקת, אז בחלק הראשון לא היינו פה אבל בחלק השני היינו פה ובגדול".

שמעון הדרי / צילום: עודד חסין 'דאבל פס'

"מבחינת התוצאה, תיקו הוא טוב כשהוא משרת גם את האינטרסים של המיקום וגם מבחינתי ראיתי דברים שלא הייתי יכול לראות באימונים". הוסיף הדרי.

על השינויים ששיפרי באופן משמעותי את המשחק בהם הוחלפו תימור אביטן ומשה בן לולו בעמדותיהם, במקביל לכניסתו שת אודי כהן הוסיף: "השינוי העיקרי שהוסיף תוך כדי המשחק הוא הכניסה של אודי כהן כי למרות זהיינו בפיגור, עשיתי עיבוי לקישור האחורי על חשבון קשר קדמי ובסופו של דבר זה צלח והגענו ליותר מצבי הבקעה".


שמעון הדרי לפני שריקת הפתיחה

על החיסורים בסגל: "ברמה הפסיכולוגית זה משפיע כשאין לך שוער וקשר אחורי, אבל ברמה המקצועית השוער המחליף היה בסדר גמור. אני מאמין שכשכולם יחזרו מההרחקות בפלייאוף העליון אנחנו נהיה קבוצה מסודרת ומאורגנת שהולכת לקראת השגת המטרות שלה. קבוצה שראוייה לעלות לליגה הלאומית צריכה לעבור את כל הקבוצות בפלייאוף ואום אל פחם בנתה פה קבוצה טוב עוד בלעדיי. אמנם יש חיסורים משמעותיים כמו אבו ענזה שלא יחזור לשחק ובנתונים האלה צריך להשיג את המקסימום אבל אני מאמין בקבוצה הזו, יש לה שחקנים איכותיים וקבוצה איכותית שצריכה עוד מקצה שיפורים קטן. חוץ מזה שיש פה הרבה עניין של מזל, יש מזל של אלופים או שאין מזל של אלופים".

לסיום התייחס להמשך דרכו עד תום העונה ובעתיד: "אני לא באתי לכאן כדי להעביר את הזמן בחודש הזה אלא הגעתי באמונה כשראיתי את סגל השחקנים וההתנהלות המקצועית של ההנהלה כאן והדברים האלה נותנים אווירה אופטימית ותחושה טובה. בעזרת השם אעשה את המקסימום כדי להעלות את אום אל פחם ללאומית. לגבי המשך הדרך שלי? רצו שאחתום לשנה וחצי, אבל אני לא מאמין בניירות אלא במעשים ואני מאמין גדול שנהיה בליגה הלאומית".

צפו בראיון המלא של שמעון הדרי:

#הפועלאוםאלפחם

כתבות נוספות