שפרעם חגגה שמינייה מול בית שאן, טירה ובאקה סיימו בתיקו מול מגדל העמק והפועל רובי שפירא

אווירת סוף עונה: חלוקת נקודות בין מגדל העמק לטירה בקרב התחתית, תיקו ללא שערים בין הפועל "רובי שפירא" לבאקה אל גרבייה ושפרעם חגגה שמינייה מול היורדת לליגה ב' הפועל בית שאן.

הפועל מגדל העמק 2:2 מ.ס טירה משחק תחתית לוהט. טירה שהבטיחה באופן סופי את הישארותה בליגה א׳ פתחה את המשחק בצורה חלשה ומנגד בצד השני דור אלמוג ניצל הזדמנות מצוינת והעלה את מגדל העמק ליתרון בדקה ה-27'. טירה התעוררה והתחילה לשחק בצורה התקפית כשרגע לפני הירידה לחדרי ההלבשה הצליח אלירן שמש להשוות ל-1:1 בנגיחה יפה.

עם פתיחת המחצית השנייה מגדל העמק נותרה בעשרה שחקנים לאחר הרחקתו של רם סופר שספג צהוב שני, מה ששינה את פני המשחק לחלוטין והביא לשטף התקפות של טירה כולל פסילה של שני שערים עד שהמחליף מיכאל קרטיבה הצליח סוף סוף לכבוש שער חוקי בדקה ה-72' כשנגח כדור מצוין לתוך הרשת.

עמוק בתוך תוספת הזמן הדרמה הגיעה לשיאה וטירה שילמה על ההחמצות, ואולי גם קצת קופחה, כאשר מאור סיסו הבלם של מגדל העמק ניצל טעות איומה של ההגנה, דחק את הכדור לרשת ובכך קבע את התוצאה הסופית 2:2 סופר דרמטי במגדל העמק שתצטרך להתייצב למשחק מכריע מול המנצחת בגמר המבחנים של ליגה ב׳. 

מוחמד סמארה / צילום: נזיה סולטאן 

הפועל רובי שפירא - הפועל באקה אל גרבייה

תיקו מאכזב ומשעמם בין באקה לרובי שפירא. מחזור אחד לפני סיום העונה נפגשו שתי הקבוצות באצטדיון נשר כשמצד הפועל רובי שפירא היא רצתה להתקרב לאום פחם והרצליה ולהתרחק מטבריה וירושלים המאיישות את מקומות חמישי ושישי, באקה מצדה איבדה כבר סיכוי להגיע לפלייאוף העליון ורק רוצה לסיים את העונה בטעם טוב.

המשחק התחיל די רגוע מצד שתי הקבוצות שלא התאמצו לכבוש את השער הראשון במשחק. הפועל רובי שפירא סיכנה את השער של מייק חכים מספר פעמים ומנגד ההזדמנות המסוכנת ביותר של באקה הייתה כשאופק ברזני בעט כדור חזק שהשוער לא הדף מספיק טוב, אך תיקן את המצב עם תפיסת כדור חוזר מרגליו של סארי חאג' יחיא.  

במחצית השנייה שני המאמנים ביצעו חילופים של שחקנים בכירים כשלכר הדשא נכנסו הייתם חלבי במדי רובי שפירא ודלה ימפולסיקי במדי באקה כדי לנסות ולהכריע את המשחק ולשפר את משחק ההתקפה של הקבוצות אך בסופו של דבר גם הם לא שינו את תוצאת המשחק 0-0 בין שתי הקבוצות כשהאורחת תמתין עוד משחק אחד כדי לסיים את העונה והמארחת תמתין לפתיחת שלב משחקי הפלייאוף. 

שחקני באקה אל גרבייה / צילום: הדף הרשמי הפועל באקה

הפועל שפרעם - הפועל בית שאן

חגיגת שערים במגרש בשפרעם. יחסי הכוחות פעלו כצפוי ועבד מורג'אן, שלומי מראד, חאלד מנדייה, קאסם נג'אר(צמד), עלי כתאני, מוהנא חואלד ואחמד דיאב כבשו לזכות המארחת. מנגד, אביב כהן הצליח לכבוש שער אחד בודד בדקה ה-63' לזכות בית שאן שלא הצליחה להימנע ממבוכה גדולה רגע לפני שהיא יורדת לליגה ב'. 

שחקני הפועל שפרעם / צילום: חליל חאדר

#באקהאלגארבייה #הפועלרובישפירא #מסטירה #הפועלשפרעם

כתבות נוספות