סכנין הפסידה 2-0 בק"ש, צמד בישולים למוחמד שכר

ביכולת דלה וללא המורחקים: בני סכנין הפסידה 2-0 בק"ש. מוחמד שכר רשם צמד בישולים לעומר לקאו ואיסמעיל ריאן שהכריעו את המשחק. פלאח ואבו סאלח נותרו מחוץ לסגל על אף הרחקתו של פאס. 

 

בני סכנין יצאה הערב למשחק בקריית שמונה בו קיוותה לחזור למסלול הניצחונות ולהשיג את מלוא הנקודות. בהיבט סגל הקבוצה, טל בנין הגיע ללא יובל אבידור ואברהם פאס שהורחקו במשחק האחרון מול מכבי פ"ת ועל אף העובדה הזו צמד הבלמים עלאא אבו סאלח וסארי פלאח נותרו מחוץ לסגל, כמו גם החלוץ עידן שמש. 

 

המשחק נפתח בצורה רעה מאוד עבור סכנין ונראה שהרכב ההגנה של בנין לא הצליח להתמודד עם התקפת הצפוניים וכבר בדקה ה-16' מוחמד שכר העביר כדור לעומר לקאו שהכניע את מחמוד קנדיל והעלה את קבוצתו ליתרון מהיר. חלפו שתי דקות בלבד ושוב קרית שמונה עשתה זאת והכפילה את היתרון. מוחמד שכר השלים צמד בישולים ואיסמעיל ריאן עם שער משלו קבע 2-0 לקבוצתו של חיים סילבס. אלו לא היו האירועים היחידים במהלך המחצית הראשונה כשאמנם קרית שמונה עלתה ליתרון מהיר, אך הייתה יכולה לעשות את העבודה מהר יותר אילו הייתה נשרקת נגיעת יד של בלם בני סכנין מארון גנטוס בתוך הרחבה כשניסה להציל את קבוצתו משער בטוח. 

 

במהלך המחצית השנייה ניסה בנין לשנות את גורל קבוצתו במשחק הזה באמצעות הכנסתם של אמיר חלאילה, עמראן אלקרינאוי והילאל מוסא אך גם זה לא עזר וסכנין רשמה משחק נוסף ללא ניצחון והפסד שני מתוך שלושת המשחקים האחרונים שלה, מה שגרם למאמן טל בנין לצאת מאוכזב מאוד ובין דבריו גם אמר "סכנין לא יכולה להיראות כך ואי אפשר לעבור על זה לסדר היום". 

 עלי עותמאן

צילום: עובאדה אכתילאת

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload