הערב: בני סכנין יוצאת לקריית שמונה. אבידור ופאס ייעדרו בעקבות ההרחקות

הערב: בני סכנין יוצאת לקרית שמונה. אבידור ופאס ירצו עונש הרחקה וייעדרו. בנין: "יש לנו ציפיות מעצמנו, רוצים לסיים את העונה בטעם טוב".

לאחר התיקו האחרון מול מכבי פ"ת, יוצאת בני סכנין למשחק חוץ מול עירוני ק"ש במטרה לחזור למסלול הניצחונות ולהשיג את מלוא הנקודות. בסכנין יצאו מאוכזבים בשבוע שעבר לאחר שהצליחו לעשות מהפך על מכבי פ"ת, אך בסופו של דבר התפתחויות המשחק בדקותיו האחרונות בו גם הורחקו אברהם פאס ויובל אבידור, אשר ייעדרו מהמשחק הערב, הובילו לכך שסכנין יצאה עם נקודה אחת בלבד ואמנם לא הפסידה את המשחק, אך גם לא יצאה עם שלוש הנקודות שכבר היו בידה.

ייעדר. פאס

צילום: עובאדה אכתילאת

מאמן בני סכנין טל בנין אמר לקראת המשחק מול הקבוצה הצפונית: "אפשר ללמוד הרבה דברים מהמשחק האחרון, שחקנים למרות הניסיון גם טועים כך שאין קשר לגיל. צריך לדעת להוסיף קצת מחשבה חוץ מאגרסיביות ורצון עז לנצח, אבל אנחנו רואים שאין ירידת מתח. כולי תקווה שהמעידה החד פעמית שהייתה מול אשקלון לא תחזור עד סוף העונה, אנחנו נתייחס לכל משחק ברצינות המלאה לכל משחק עד הסוף. טעויות זה משהו שצריך ללמוד מהן, אין אדם שעושה ולא טועה".

על ההכנות ליריבה קרית שמונה: "אנחנו מתכוננים כמו לכל משחק, יש לנו ציפיות מעצמנו אנחנו רוצים לסיים את העונה בטעם טוב ולנסות לנצח כל משחק. אנחנו צריכים לבנות את הבסיס שלנו העונה הזו ולראות איזה שחקנים יכולים לתת מעצמם עד סוף העונה גם כשהכל כבר 'גמור' ולהתייחס לכל משחק ברצינות".

#בניסכנין

כתבות נוספות