פלצ'וק עזב את המגרש בעיצומו של המשחק בו הפסידה אכסאל להרצליה, יעמוד יחד עם קראקרה בפני ועדת משמעת

אכסאל הפסידה 4-1 להרצליה. ניקולס פלצ'וק עזב את המגרש תוך כדי משחק לאחר ויכוח ודחיפות בינו לבין מועמר קראקרה על בעיטת פנדל. "אירוע מביך, השחקנים יעמדו בפני ועדת משמעת". 

 

המשחק מול הרצליה היה לפרוטוקול בלבד מבחינתה של הפועל אכסאל שכבר עם הראש בליגה הלאומית וההכנות לקראת העונה ההיסטורית הבאה אך מצדה של פועל הרצליה מדובר בקבוצה שרצתה לנצח בכל הכוח ולהמשיך לעבר מסע הפלייאוף.

 

אכסאל התחילה את המשחק בצורה מדהימה וכבר בדקה ה-6' חן ידען כבש את הראשון של המקומיים. לאחר מכן הפועל הרצליה הלכה על כל הקופה ונראתה הרבה יותר דומיננטית ומסוכנת. בדקה ה-30' הרצליה קיבלה כדור עונשין ויואל אבו חצירה קבע 1:1 מהנקודה הלבנה. האורחים המשיכו להשתלט על המשחק ולפני הירידה למחצית הצליח עומרי הרמתי להשלים מהפך כבר במחצית ולהעלות את הרצליה ל-2:1 מוצדק.  

 

אכסאל נראתה חלשה גם עם תחילת המחצית השנייה וסתיו בן אהרון ניצל זאת בצורה מושלמת כאשר הוסיף את השלישי להרצליה לאחר שתי דקות מפתיחת החצי השני. זה לא נעצר כאן ואף אחד מהנוכחים לא חשב שבסוף המשחק אכסאל תקבל תבוסה קשה אבל, רבע שעה לסיום יואל אבו חצירא השלים צמד אישי נהדר והעלה את התוצאה ל-4:1 מה שגרם לאוהדי אכסאל להתחיל לעזוב את היציע ולעשות את הדרך הביתה מוקדם עם אכזבה גדולה שלא רצו לראות את קבוצתם מובסת דווקא אחרי העלייה הרשמית לליגה הלאומית. 


הכל היה עצוב עבור הפועל אכסאל ביום הזה ושום דבר לא הלך לשחקנים של מוריס אוזן כשדקות לפני סיום המשחק ראינו את המחזה שמשקף את היום הזה כשבדקה ה-82' קיבלו כדור עונשין והתפתח ויכוח מביך בין שני שחקני אכסאל ניקולס פלצ׳וק ומועמר קראקרה. פלצ׳וק הופל ברחבה וניגש לעבר הכדור כדי לבעוט את הפנדל כשבמקביל גם מועמר קראקרה ניגש אליו והתחילו דחיפות בין השניים עד שפלצ׳וק זרק את הכדור לעברו של מועמר, יצא מהמגרש על דעת עצמו ואף לקח את התיק האישי שלו ויצא מהמגרש. במקומו נכנס מוחמד שלבי.

ניקולס פלצ'וק

צילום: אליאס שהאוון 

 

אלירן חודדה ניגש למועמר וביקש ממנו לבעוט, מועמר סירב תחילה וכל הסיפור הזה לקח כמעט שתי דקות עד שלבסוף בעט את הכדור והחמיץ. סיום משחק עגום שאף אחד באכסאל לא ירצה לזכור ובעקבות המקרה סביר ששני השחקנים יקבלו עונש מקבוצתם.

 

יו"ר הקבוצה בהאא חליל הגיב על המקרה ואמר: "האירוע מביך, השחקנים ייענשו ויעמדו בפני ועדת משמעת. הפסדנו לקבוצה חזקה כשאנחנו ביום חלש ותקופה חלשה". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload