כאבול ניצחה את כפר כנא במשחק הפלייאוף ותתמודד בשלב הבא מול פרדיס

כאבול ניצחה במשחק הפלייאוף ועלתה לגמר המחוז הצפוני, כפר כנא נותרה בשמונה שחקנים לאחר הרחקות של ואליד עבאס, אלי ברקוביץ' ומוהנא ראדי. לכאבול כבשו אסף פחימה(פ) ומחמוד אברהים. ג'רי בן חמו: "באנו כדי לנצח ולא כדי להיראות טוב ועמדנו במשימה. נתכונן היטב לפרדיס".

עירוני בני כאבול אירחה את צעירי כפר כנא למשחק רדיוס ללא קהל, משחק שני במבחנים ליגה ב' צפון. כאבול, שניצחה את הפועל בועיינה במשחק הראשון, פתחה נהדר את המפגש וכבר לאחר חמש דקות מגנה השמאלי של כפר כנא ואליד עבאס הכשיל בתוך הרחבה את מוסטפא טאהא וראה את הכרטיס האדום מוקדם מהצפוי. אסף פחימה ניגש לכדור העונשין ותרגם את זאת לשער יתרון 1-0 מהיר לכאבול .

שחקני כאבול בפתיחת המשחק

כפר כנא לא התייאשה ובדקה 16' החלוץ פיראס גנאים נשאר באחד על אחד ניסה להקפיץ מעל השוער רבאח רבאח., השוער בפעולה נהדרת הדף לקורה ומנע הזדמנות ענקית של כפר כנא להשוות. בדקה ה-24' שוב כפר כנא סיכנה את השער וניסיון של פראס גנאים נבלם לקרן. בדקה ה-28' מחמוד אברהים כבר העמיק את הפצעים של כפר כנא כשקיבל כדור נפלא מארד אלבז, לא התבלבל ודחק פנימה את שער היתרון שהכפיל את התוצאה ל2-0 לזכות כאבול. לאור השער השני מאמן צעירי כפר כנא מחמוד ג'אבר התווכח עם השופט והורחק מהמשחק.

המחצית הראשונה הסתיימה ביתרונה של עירוני בני כאבול גם בתוצאה וגם במספר השחקנים על כר הדשא, השופט שרק לסיום המחצית לאחר 7 דקות לאור עצירות רבות שהיו במהלכה. מחמוד ג'אבר מאמן כפר כנא ביצע חילוף עם פתיחת המחצית השנייה כשהכניס את מחמד עוואודה במקומו של סעיד אמארה.

שחקני בני כאבול

צעירי כפר כנא מצדה פתחה טוב את המחצית השנייה ואף הראתה כדורגל חיובי יותר שכמעט השתלם לה בדקה ה-56' כשעמי גילברט בעט כדור חזק מחוץ הרחבה אבל מצא את רבאח רבאח ערני שהיום הציל את כאבול יותר מפעם אחת. עברו חמש דקות בלבד והפעם ארד אלבז בפעולה אישית עובר שלושה שחקנים ובועט כדור שחלף ליד הקורה. בדקה ה-66' כפר כנא לא יכלה לחזור למשחק יותר ודווקא בדקות שהם נראו טוב יותר מוהנא ראדי שחקנה של כפר כנא בועט בבלם כאבול ללא כדור ורואה את הכרטיס האדום הישיר, בכך הותיר את חבריו בתשעה שחקנים. על אף החיסרון המספרי של כפר כנא, היא הייתה דווקא זו שיזמה יותר והניעה את הכדור בצורה חיובית, מעניין היה לראות את צעירי כפר כנא במשחק ללא האדומים שספגה.

בדקה 90' דרמה נוספת בצד כפר כנא כאשר השוער אלי ברקוביץ' נגע בכדור מחוץ לרחבה כדי לעצור מתפרצת של כאבול וראה גם הוא את הכרטיס האדום השלישי היום לכפר כנא שנשארה בשמונה שחקנים, מחמוד ג'אבר הוציא את נור עודה שנכנס לפני כמחליף בכדי לאפשר לשוער השני לעמוד בשער בדקות שנשארו והתוצאה 2-0 אשר נשמרה עד לסיום שולחת את כאבול ישירות לגמר המחוזי מול פרדיס שניצחה במגרש מקביל את מכבי אכסאל.

מאמן בני כאבול ג'רי בן חמו אמר בסיום: "כאבול צריכה רק לקחת ניצחון ולא כדי להיראות טוב. היום באנו כדי לנצח ולא כדי להיראות יפה, כפר כנא באה עם לחץ ואנחנו באנו רגועים, אז שימשיכו כפר כנא לשחק יפה ואנחנו נמשיך את העונה".

#בניכאבול

כתבות נוספות