טרגדיה מצערת: מנהלה הלוגיסטי של קרית גת התמוטט בסיום המשחק מול כפר קאסם ונקבע מותו

טרגדיה מצערת בסיום המשחק בין כפר קאסם לקרית גת: מנהלה הלוגיסטי של הקבוצה התמוטט ולאחר כשעה נקבע מותו. 

אירוע טרגי ומצער נרשם היום בסיום ההתמודדות בין עירוני קריית גת למ.ס כפר קאסם בליגה א' דרום. לאחר שהסתיים המשחק בתוצאת תיקו 1-1 בו הבטיחה קרית גת את הישארותה בליגה וכפר קאסם התרחקה מהפלייאוף, מנהלה הלוגיסטי של קבוצת קרית גת התמוטט ונזקק לפעולות החייאה אותן העניק אחד משחקני הקבוצה עד אשר הובהל לביה"ח ולאחר כשעה נקבע מותו. 

יו"ר הקבוצה דודו בן לולו העלה פוסט מצער ברשת החברתית ובו כתב בין דבריו: "בצער רב ובעצב רב אני נאלץ להודיע שמנהלה הלוגיסטי של מכבי שלנו נפטר בסוף המשחק היום. אני עדיין בשוק, זה לא הזמן להספדים. הוא היה הלב של הקבוצה, אבא של כל השחקנים. בשמי ובשם מועדון מכבי קרית גת אני מביע צער עמוק בפני המשפחה". 

ניידת טיפול נמרץ 

שחקן קרית גת אבי צבאג סיפר על האירוע בו נכח: "מי מצד כפר קאסם שלא ניסה להרגיע את המצב זה פשוט בושה וחרפה מבחינתו, לא התגרינו בהם ולא עשינו להם כלום. מה שווה הכדורגל? מה זה פלייאוף בכלל לעומת המקרים שהיו שם? אני טוען שיש מי שצריך לעמוד לדין ולשאת בתוצאות. אסור שזה יעבור בשתיקה ואני מקווה מאוד שהשופט ירשום בדו"ח את כל מה שהיה. הוא היה כמו אבא שלנו בקבוצה וכואב לנו כל כך, בסך הכל בן 63 והוא צריך לעמוד בפני אירוע כזה".


כתבות נוספות