מחר: מפגש הפלייאוף הגורלי בין פרדיס למכבי אכסאל. מי תעלה לגמר המחוזות הצפוני?

מכבי אכסאל והפועל בני פרדיס יתחרו מחר ראש בראש על הכרטיס לגמר הפלייאוף הצפוני. פהים דראושה: "יכולים לעבור את פרדיס, נעשה את המקסימום". חסנייה:"עושים את כל המאמצים"

אפשר לקרוא למשחק הזה רבע גמר הליגות הנמוכות כאשר במסגרת משחקי הפלייאוף בליגה ב" מחוז צפון ב' תפגוש מחר הפועל בני פרדיס את מכבי אכסאל במגרש הביתי בפרדיס (שעה 15:00). 

שיטת הפלייאוף בליגות הנמוכות יכולה מאד לעזור לקבוצות צנועות וקטנות להגיע לשלב מאד מתקדם במאבקי העליה לליגה א'. לדוגמא, מ.ס דבוריה וכפר מנדא שבנו סגל עם תקציב גדול שיעלה מהמקום הראשון מטרה שלא הושגה ובמבחנים הודחו בשלב מאד מוקדם, מאידך פרידיס ומכבי אכסאל ובנמ פרדיס הגיעו מהמקום הרביעי והחמישי וכבר אחת מהן תגיע לשלב הבא.

משימה קשה מחר / צילום: איהאם ג'בארין

מכבי אכסאל ניצחה בשבוע שעבר את מ.ס דבוריה בתוצאה מאד מפתיעה 4-0 ומחר היא תפגוש את פרדיס שניצחה את כפר קרע במשחק עם הארכה שהסתיים בבית הדין אך על כר  הדשא היתרון היה ברור 3-1 לזכותה. הסגל של שתי הקבוצות כשיר ומלא ושתיהן כבר מוכנות לדו הקרב שיקבע את מי תתמודד על המנצחת בצפון א'.

רגע לפני שריקת הפתיחה שוחחנו עם חבר הנהלת מכבי אכסאל פהים דראושה שאמר: "מדובר במשחק כמו כל משחק רגיל, נבוא מוכנים ונעשה את המקסימום כדי לנצח".

באכסאל מאוד מרוצים מהשלב אליו הגיעה הקבוצה עם תקציב ממנימלי וצנוע כשהצליחה הקבוצה להדהים את דבוריה שבנתה קבוצה עם תקציב גדול ובסופו של דבר לא הצליחה במשימה ועל כך אמר: "יחסית לתקציב שלנו אני חושב שהשלב שהגענו אליו מצוין מקווה שנוכל לעבור את פרדיס. אני מקווה שננצח ונצליח לעלות ליגה".  

ואפי חוסנייה

בצד השני אמר ואפי חוסניה מאמנה של פרדיס אמר על המשחק: "עושים הכנה וכל המאמצים והסגל שלנו כשיר למשחק". 


כתבות נוספות