אלי ברקוביץ' לקראת משחק הפלייאוף מול כאבול: "מגיעים במצב של 50-50, מי שתרצה יותר תנצח"

שוער כפר כנא אלי ברקוביץ' לקראת מפגש הפלייאוף מול כאבול: "ראו בשלב הראשון שרצינו יותר מכפר מנדא, מול כאבול אנחנו מגיעים במצב של 50-50, מי שתרצה יותר תנצח".

מחר(שישי) ייפגשו צעירי כפר כנא ועירוני בני כאבול למפגש פלייאוף מסקרן שייקבע מי מהן תהיה נציגת מחוז א' שמשחק מול המנצחת במחוז המקביל. צעירי כפר כנא רשמה הפתעה גדולה במשחק הראשון של הפלייאוף בעוד הרוב המוחלט צפה שכפר מנדא תהיה זו שתעלה שלב אך מי שעלתה שלב זו צעירי כפר כנא מהמקום החמישי. כזכור, כפר כנא הציבה מטרה לעלות ליגה מתחילת העונה אלא שהתפתחות הדברים במהלך החודשים האחרונים הובילה לכך שהיא מנסה להשיג את המטרה דרך הפלייאוף ולא נאבקה על המקום הראשון.

שוער הקבוצה אלי ברקוביץ' אמר לקראת המשחק הגורלי: "הגענו למשחק חוץ מאוד קשה, כאנדרדוג. המשחק התחיל לא טוב אבל הגענו מאוחדים, מאמינים וחזקים והצלחנו להפתיע את כולם. בשלב מסוים כבר ראו מי רוצה יותר לעלות לשלב הבא וזה היינו אנחנו".

משימה קשה מחר. ברקוביץ'(מימין)

צילום: רמזי אבו אל היג'א

על היריבה כאבול: "להבדיל מהמשחק מול כפר מנדא שבאנו כאנדרדוג, כאן אנחנו מגיעים במצב של 50-50. ראינו כבר שהמיקום באמצע העונה לא באמת משפיע על משחקי הפלייאוף ואי אפשר לקבוע לפי זה מי קבוצה יותר חזקה ממי, זה לאו דווקא אומר שבגלל המיקום מול כאבול יהיה קל מכפר מנדא אלא להפך. הקבוצה שתוכיח על המגרש שהיא יותר רוצה לנצח תעלה לשלב הבא".

על התהפוכות שעברה הקבוצה העונה: "גם במשחק האחרון הוכחנו שזה לא הכסף מה שבונה את הקבוצה, אלא הרצון. למרות שאומרים ש"התפרקנו" וזה נכון שרוב שחקני הסגל הבכיר שוחרר, יש לנו מטרה לעלות ליגה ובנינו קבוצה בשביל זה מתחילת העונה ולא נוותר. נמשיך להילחם וננסה לעלות ליגה אם זה לא היה ממקום ראשון ננסה לעשות את זה דרך המבחנים".

יעברו עוד שלב? שחקני כפר כנא

צילום: רמזי אבו אל היג'א

ברקוביץ' אשר שיחק במשך שנים במכבי צור שלום ומכיר היטב את ליגה א' אמר: "לא הייתי מתפלא אם מגדל העמק, אשר הגיעה למצב שבו תיאבק במשחק המבחן, הייתה מסיימת בשלישייה הראשונה לאור סגל השחקנים המוכשר שלה אבל בהקשר אלינו אני לא חושב על זה כרגע. כשנגיע לגשר נחצה אותו, הדרך עוד ארוכה עד למגדל העמק".

#צעיריכפרכנא #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות