אום אל פחם יוצאת לטבריה: "רוצים לארח את משחקי הפלייאוף, אנחנו הקבוצה הטובה ביותר בליגה"

אום אל פחם יוצאת למפגש מול עירוני טבריה. אבו אלעם: "אנחנו נגיע מוכנים לפלייאוף ושם יהיה המבחן של השחקנים". השוער אחמד שיבל ייעדר בעקבות הרחקת צהובים: "אני וכל השחקנים נותנים את הגיבוי לשוער שיעלה מול טבריה וייתן הצגה. אנחנו הולכים לפרק כל קבוצה בפלייאוף". 

הפועל אום אל פחם תצא מחר לעיר הכנרת למפגש מול עירוני טבריה במסגרת מחזורי הסיום של העונה הסדירה. עבור שתי הקבוצות מדובר במשחק עם מטרות שונות, אום אל פחם מצדה רוצה לחתום את מעמדה במקום השני ובכך להבטיח את אירוח משחקי הפלייאוף, מנגד עירוני טבריה רוצה לחתום את מקומה בפלייאוף במקום החמישי ובכך להבטיח את השתתפותה במשחקי המבחן. בהיבט סגל הקבוצות, מצד אום אל פחם יחסר מוראד אבו ענזה הפצוע והשוער אחמד שיבל ירצה עונש הרחקת צהובים. בצד הטבריינים, ייעדר מהראן אבו ריא גם הוא בעקבות הרחקת צהובים. 

שוער הקבוצה אחמד שיבל אשר לא ייקח חלק במשחק הקרוב הוסיף במסגרת ראיון שנערך לו השבוע במעמד הענקת פרס מצטיין החודש בחנות  הספורט קלאסיקו ספורט: "אני חושב שהפועל אום אל פחם היא הקבוצה הכי טובה בליגה ומגיע לה, אני חושב ואנחנו מאמינים שזה אפשרי. יש לנו את הקהל מספר 1 בארץ, התגעגענו אליו והיה משעמם לשחק בלעדיו. אני חושב שאנחנו הולכים לפרק כל קבוצה בפלייאוף".

לחצו וצפו בתכנית המלאה

על היעדרותו מהמשחק מול טבריה: "יש לנו שוער שני מאוד מוכשר, הוא קיבל קצת דקות במשחק האחרון. אני וכל השחקנים נותנים לו את כל הגיבוי כדי שיעלה מול טבריה וייתן הצגה". 

יו"ר הקבוצה אחמד אבו אלעם אמר לאחר הניצחון האחרון על צור שלום ולקראת המשחק מול טבריה: "המשחק האחרון מול צור שלום היה ברמה גבוהה מאוד ואחד מהטובים שלנו השנה. הקהל היה חסר ומאכזב שהוא לא היה נמצא אבל אין מה לעשות, הוא עשה מה שעשה בקרית אתא ונענש על זה אבל עשו אווירה בחוץ והשמיעו את הקולות עד המגרש והכניסו את השחקנים לאטרף. אנחנו נפעל כדי להביא אותו למקום שבו הוא צריך להיות". 

על השינוי שעברה הקבוצה על הקווים: "לא הסתדרנו עם סמיר עיסא מכמה בחינות וזה לא הלך לכיוון הטוב. בהתייעצות ביני לבין אבו שלמה החלטנו לפטר אותו וזה מה שהיה, כמו שלא דיברתי על אחמד סבע וברוך סער ולא נתתי את הסיפור למה פוטר גם פה לא אסביר למה פוטר. אנחנו מאוד אוהבים ומעריכים אותו וחושבים שעשה פה עבודה יפה אבל יש דברים מסביב שלא נתנו לנו סיכוי להמשיך ביחד. יש פה קבוצה שהיא מעל כולם, אנחנו רוצים מאוד להצליח, לא נירה לעצמנו כדור ברגל או נעשה פנצ'ר בדרך. ההחלטה שלנו היא נכונה".

רוצים להישאר במקום השני / צילום: איהם ג'בארין

בנוגע לסגל שירוץ במשחקי הפלייאוף: "יש לנו שחקנים מאוד מנוסים, נכון שהסגל הצטמצם אחרי הפציעות של אודי ומוראד אבל אנחנו נגיע מוכנים לפלייאוף ושם יהיה המבחן של השחקנים. אנחנו מאמינים ואם לא נאמין לעולם לא נגיע. הקבוצה הזו תגיע בסופו של דבר לליגה הלאומית, לשמעון יש שלושה שבועות להכיר וללמוד את הקבוצה והוא מכיר חלק מהשחקנים, הבאנו לאום אל פחם מאמן ברמה שלא הייתה כאן כבר כמה שנים ומכאן רוצים להתקדם. בנוסף, אני רוצה להודות מכאן למחלקת הספורט של אום אל פחם על הטיפול במגרש לקראת משחקי הפלייאוף". 

יו"ר הקבוצה אבו שלמה הוסיף: "עבר עלינו שבוע לא קל עד המשחק מול צור שלום לאור עזיבתו של סמיר עיסא. חבל על הנקודות שהפסדנו עד היום, אחרי הניצחון האחרון התחלנו להרגיש אחרת עכשיו אבל נמשיך הלאה במקום שני זה מה שאנחנו מחפשים על מנת לארח את משחקי הפלייאוף. בנוגע לפרידה מסמיר עיסא, מכבדים אותו עד עכשיו ולעתיד, אי אפשר לדבר על מה שקרה. חלק מהדברים אישיים וחלק כספיים אבל לא נעים לדבר עליהם בתקשורת. אנחנו יצאנו לדרך חדשה ומקווים ששמעון ימשיך איתנו גם בשנה הבאה".

#הפועלאוםאלפאחם #עירוניטבריה

כתבות נוספות