סוהיל ארמלי: "מרגיש תחושת פספוס שאני לא בליגת העל"

קשר בית"ר ת"א רמלה הצעיר בראיון פתוח על עונה נוספת בלאומית והחלום להתקדם לליגה הבכירה: "מרגיש תחושת פספוס שאני לא בליגת העל, אני מסתכל רק לשם ומאמין שבסופו של דבר זה יגיע".

אחד מהכישרונות הבולטים בעונות האחרונות בליגה הלאומית הוא הקשר הצעיר סוהיל ארמלי. האחיין של, אשר רושם הופעות מצוינות במדי בית"ר ת"א רמלה בשלוש העונות האחרונות, רשם הופעה טובה גם במשחק האחרון מול חדרה בו התמודדה קבוצתו במסגרת משחקי הפלייאוף העליון אליו הגיעה שנה נוספת ברציפות.

ארמלי הוזכר לא מעט עם קבוצות ליגת העל, השחקן אשר כרטיסו שייך למכבי תל אביב, שואף להתקדם ולפרוץ את דרכו בליגה הבכירה והיה קרוב לעשות זאת כבר בחלון ההעברות האחרון אלא שהתכניות השתבשו והוא נאלץ לסיים גם את העונה הנוכחית בליגה הלאומית.

שוחחנו עם ארמלי על העונה האחרונה אשר נמצאת בשלבי הסיום שלה וראשית סיפר לנו את תחושותיו: "העונה הזו הלכה טוב מבחינה אישית הדברים הסתדרו כמו שרציתי והיה חשוב להתחיל ולסיים אותה כמו שצריך. אמנם עברתי באמצע העונה פציעה לא קלה בבטן שהורידה קצת את הקצב, אבל זה עבר ואני ממשיך קדימה במה שנשאר כי זוכרים רק את הסוף תמיד וחשוב לסיים הכי טוב שאפשר".

מסומן כפוטנציאל גדול. ארמלי צילום: מועדון כדורגל בית"ר ת"א רמלה

מרגיש תחושת פספוס שהעברת עוד עונה בלאומית?

"אין ספק שאני מרגיש תחושת פספוס שאני לא בליגת העל אני מסתכל לשם ורואה שהמקום שלי שם וזה אכזב אותי קצת. הרבה מחשבות עוברות לי בראש ומה צריך לעשות כדי להתקדם לשם אבל אני מאמין שהזמן יגיע ואין לאן למהר הכל יבוא בעבודה קשה".

חושב שמקומך היום בליגת העל?

"הרבה מאמנים אומרים לי את זה והרבה דיברו איתי. יש כמה דברים שעצרו את התהליך שלי לעבור לליגת העל ואני מאמין בעצמי וחושב שהמקום שלי הוא שם".

מבחינת הקבוצה, אפשר להגיד שאתהמטרה שלכם השגתם כבר העונה. מה המטרה האישית שלך במשחקים שנותרו?

"להגיע לפליאוף זאת מטרה, אבל בתוך הפלייאוף הכל משתנה הקבוצה והשחקנים תמיד יתנו את הכל וזה לא יעצור אותנו מלנצח כל קבוצה ולהתקדם למקומות יותר גבוהים בטבלה. אין אף אחד שאמר שהמטרות מבחינת הקבוצה הסתיימו. מבחינה אישית חשוב לי לשחק כמה שיותר עם עוד 3-4 גולים וכמה שיותר בישולים ולהיות כמה שיותר טוב בכל משחק כי כולם רואים את זה וזה ייתן את הדחיפה לעונה הבאה".

התחילו לגשש אצלך מקבוצות אחרות? ובאיזה ליגות?

"את הדבר הזה אני עוזב כרגע ולא מתעסק כל כך בנושא כי יש לי סוכן שהוא דואג לי לדברים האלה. אני סומך עליו שהוא יודע לאן להוביל אותי ולקבל ביחד איתי את ההחלטות הכי טובות בשבילי. הראש רק בליגת העל אנחנו מסתכלים לשם וזה יגיע בסופו של דבר".

#סוהילארמלי

כתבות נוספות