עונש חמור לכפר קרע: חבר הנהלה הורחק לשנתיים, שחקן הורחק לארבעה משחקים ותופחת נקודה ממאזנה בעונה הבאה

בעקבות אירועי המשחק מול פרדיס: חבר הנהלת כפר קרע עאיד מסראווה הורחק לשנתיים מהמגרשים, השחקן מואנס אגברייה הורחק לארבעה משחקים בפועל והקבוצה ספגה קנס 8500 ש"ח, עונש רדיוס למשחק אחד והפחתת נקודה אחת מהעונה הבאה. פרדיס ספגה קנס 5000 ש"ח ועונש רדיוס על תנאי בגין סעיף התפרעות אוהדים. 

קבוצת איחוד בני כפר קרע עמדה אמש(שלישי) לדין בעקבות אירועי המשחק מול פרדיס אשר פוצץ לאחר אירוע בו היה מעורב חבר הנהלת הקבוצה לבין השופטת הרביעית אשר טענה לפגיעה פיזית שהובילה להפסקת המשחק בעיצומה של ההארכה. כמו כן הפסקת המשחק הובילה לבלאגן גדול בסביבת חדר השופטים וחדרי ההלבשה.

בדו"ח השופט החמור נכתב: "בדקה ה-116' למשחק קראה לי השופטת הרביעית, שדא דאהמשה, לאחר שאבחנה כי השחקן אגבאריה מואנס פגע ללא כדור מאחורי גבי בשחקן הפועל בני פרדיס. השחקן לטענתה סטר בפניו של השחקן היריב. לאחר תחקור השופטת הרביעית לצורך קבלת ההחלטה הנכונה, החלטתי על הרחקת השחקן הפוגע בכרטיס אדום ישיר בגין התנהגות אלימה שאין היא קשורה לכדורגל. מיד לאחר הרחקת השחקן והפרדת הכוחות בין השחקנים במגרש, נקראתי בשנית אל עבר השופטת הרביעית. השופטת הרביעית הייתה נסערת ודיווחה לי כי לטענתה מיד לאחר שהעבירה לי את המסר על התקרית הנ"ל החלו להתנפל לעברה חברי הנהלת איחוד בני כפר קרע ושחקני הספסל של הקבוצה במחאות וגידופים. השופטת הרביעית ניסתה להרגיע אותם וביקשה מהם להתיישב, לחדול מלצעוק לעברה ולכבד אותה אך כל זאת ללא הצלחה. לטענתה מספר רב של עסקנים ושחקני ספסל קיללו אותה. השופטת הרביעית אמרה למנהל קבוצת איחוד בני כפר קרע, מר יחיא סמיר, כי יורחק אם לא יירגע".

דו"ח שיפוט חמור 

עוד נכתב בדו"ח: "לאחר מכן הגיע לעברה חבר הנהלת הקבוצה, מר עאיד מסארווה, תוך שהוא דוחף אותה בפראות ובצורה אלימה לטענתה תוך שצועק עליה. שופטת הרביעית ביקשה מצוות האבטחה שנכח במגרש להוציא אותו מהמגרש, אך חבר ההנהלה אינו נרגע, אחז בחוזקה בידה, דחף אותה אחורה בפראות וצעק לעברה: "תרחיקי אותי זה לא מעניין אותי!" השופטת הרביעית קראה לי כשהיא נסערת מאוד ודיווחה לי כי הוכתה על ידי חבר ההנהלה וירדה בוכה לעבר חדר ההלבשה. מקרה שכזה הוא מקרה קיצון שפגע לחלוטין במשחק וחצה כל גבול. בעקבות כל האמור לעיל, נאלצתי לשרוק בדקה ה-116' לסיום המשחק ולהפסיקו לאלתר. עם רדתנו לעבר חדר ההלבשה תוך שצוות השיטור שנכח במגרש מלווה אותנו וסוגר את מתחם חדר ההלבשה המשיכו חברי הנהלת קבוצת איחוד בני כפר קרע לקלל ולגדף את צוות השיפוט. יש לציין כי איני ראיתי בעיניי את הפגיעה הגופנית בשופטת הרביעית ואת האירועים אשר דווחו על ידה. האירועים נצפו על ידי צוות השיטור, משקיף המשחק וצוות האבטחה שנכח במגרש. נאלצנו להיסגר בחדרנו במשך כ-20 דקות עד שקיבלנו אישור מצוות השיטור שנכח במגרש כי ניתן לצאת מהמגרש".

כאמור בעקבות כל האמור לעיל ספגה הקבוצה עונש חמור לפיו תשלם קנס של 7500 ש"ח, תרצה עונש רדיוס למשחק אחד ותופחת באופן אוטומטי נקודה ממאזנה בעונה הבאה. בנוגע לחבר הנהלת הקבוצה עאיד מסראווה הוא הורחק לשנתיים מהמגרשים וספג קנס של 1000 ש"ח והשחקן מואנס אגברייה אשר היה מעורב בתקרית כאמור בדו"ח השופט ספג הרחקה לארבעה משחקים בפועל.

 הנהלת כפר קרע 

בנוגע לפרדיס, הקבוצה הועמדה לדין בגין התפרעות אוהדים וספגה קנס 5000 ש"ח בפועל ועונש רדיוס למשחק אחד על תנאי. 

#מכביכפרקרע #הפועלבניפרדיס

כתבות נוספות