אכרם שריח: "ספיגת השערים המוקדמת שיבשה את התכניות, נקווה שהפועל ת"א תעשה את העבודה מול חדר

אכרם שריח לאחר ההפסד להפועל ת"א: "נקווה שהם יעשו את העבודה גם נגד חדרה. היה קשה לשחק כמעט מחצית שלמה בתשעה שחקנים". 

אחי נצרת רשמה בשני האחרון הפסד קריטי להפועל תל אביב באצטדיון המושבה, ולא רק בגלל נסיבותיו וחגיגות העלייה הרשמית לליגת העל של היריבה האדומה אלא גם בגלל התפתחויות המשחק בו ספגה שלושה שערים והורחקו לה שני שחקנים, כמו כן השלכותיו כלפי מצבה של אחי נצרת בטבלה.

שוחחנו עם שחקן הקבוצה אכרם שריח שסיפר על התחושות במועדון יממה לאחר ההפסד: "התכוננו טוב למשחק, אבל לצערי פתחנו אותו לא טוב וספיגת שני השערים המהירים שיבשה לנו את כל התכניות. חבל, רצינו מאוד לצאת עם תוצאה טובה יותר ושני האדומים גם לא עזרו לנו להתאושש. אפשר היה שלא לשלוף במהירות את הכרטיסים, אבל זה גם חלק מהמשחק והיה מאוד קשה לחזור למשחק במיוחד כשכמעט 40 דקות שיחקנו בתשעה שחקנים".

על הבטחת העלייה של הפועל ת"א הוסיף: "כנראה הקהל שלהם עשה את ההבדל ונתן להם דחיפה אדירה".

 אכרם שריח

צילום: איהאם ג'בארין

על ההמשך ההתמודדות על העלייה האפשרית לליגת העל: "שבוע הבא נשחק בבית נגד הפועל עפולה כשמנגד הפועל חדרה תפגוש את הפועל ת"א. אני מאמין שהפועל ת"א תעשה גם נגד חדרה את העבודה ותקשה עליהם בתקווה שתוצאה טובה במפגש הזה תפתח מחדש את סיפור העליה וברור שעלינו לעשות קודם את העבודה ולנצח את עפולה".

מי שלא נכח גם השבוע בסגל הוא הקשר חסן אבו זייד ולא צפוי לחזור גם למשחק הבא. כמו כן כאמור אחי נצרת תתמודד בשבוע הבא מול עפולה ללא ספואן חילו ואדילסון בהייה המורחקים.

#אחינצרת #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות