חלוקת נקודות בין חדרה לבית"ר ת"א: עלי חטיב ממשיך להצטיין וכבש שער שוויון מרשים

חדרה ובית"ר ת"א רמלה נפרדו בתיקו 1-1 באצטדיון עפולה: עלי חטיב כבש שער שוויון מרשים, ארמלי נכנס כמחליף והצטיין. 

הפועל חדרה אירחה אמש(שני) את בית"ר ת"א רמלה במגרש בעפולה למשחק במסגרת הפלייאוף העליון של הליגה הלאומית. חדרה הגיעה למשחק כשהיא סגנית מוליכת הטבלה וליגת העל נראית קרובה ובהישג יד, מה ששינה באופן קיצוני את מטרות הקבוצה שרק עלתה העונה מליגה א' צפון. מנגד, עמדה בית"ר ת"א רמלה נועלת הפלייאוף העליון שהוכיחה שאין לזלזל בה כיריבה. 

המשחק נפתח לטובתה של האורחת שהייתה העדיפה על כר הדשא וזה גם השתלם לה בשער יתרון שכבש אנסה בדקה ה-40' ושלח את חדרה להפסקה בפיגור. במחצית השנייה בית"ר ת"א שינתה את מערך המשחק ונראה שזה סייע לקבוצתו שת ניסו אביטן לחזור למשחק והרגע החשןב ביותר עבורה במשחק הגיע בדקה ה-73' כשעלי חטיב הדהים את הקהל במגרש עם שער מרשים משלושים מטרים. 

שוב הצטיין. חטיב / צילום: אבי רביבו

חטיב הגיע אף להזדמנות נוספת ששוער בית"ר ת"א, שהיה במשחק מצוין, הצליח להדוף. עלי חטיב ממשיך לספק תצוגת כדורגל ממשחק למשחק ומוכיח כמה הוא יכול לתרום לכל קבוצה כל עוד הוא משתלב בה בצורה בה השתלב בחדרה, באופן מושלם. עלי חטיב הפך לאחד הברגים המשמעותיים ביותר של חדרה ואין ספק שיהיה מעניין לצפות בן בכל משחק עד תום העונה ואולי הוא יהיה שותף למסע היסטוריה בו יגיע עם הקבוצה הצנועה עד לליגת העל. 

מי שעוד בלטו בסגל הקבוצה היריבה בית"ר ת"א רמלה הם איהאב אלעבד וסוהיל ארמלי שנכנסו כמחליפים. ארמלי, שהמשיך לשנה נוספת בקבוצת הבת של מכבי תל אביב לה שייך, הצטיין בדקות בהן היה על המגרש. 


כתבות נוספות