מוחמד עוודי: "בתקציב קטן משאר הקבוצות עשינו עונה מדהימה, הגיע לג'ת פלייאוף"

איחוד בני ג'ת הייתה קרובה לפלייאוף אך פספסה את הכניסה אליו במחזור האחרון ונאלצה לסיים את העונה במקום השישי. מוחמד עוודי: "למרות התקציב הקטן יחסית חקבוצות אחרות, עשינו עונה מדהימה והגיע לנו פלייאוף"

בני ג'ת פספסה הזדמנות להיכנס לפלייאוף העליון ברגע האחרון של העונה לאחר שסיימה בתיקו את המחזור האחרון של הליגה הסדירה, מה שהוביל לכך שנאלצה להסתפק במקום השישי ומי שעלתה במקומה שמשון בני טייבה עם מספר נקודות זהה, אך מספר ניצחונות גבוה יותר.

מאמן בני ג'ת

על אף שלא נכנסה בסופו של דבר לפלייאוף, ג'ת הייתה אחת ההפתעות של הליגה הדרומית כשפתחה אמנם מעט הפכפך את העונה אך ביצעה את השינויים הנכונים בהדרכת המאמן מוחמד עודי אשר צירף מספר שחקנים בכירים מליגה א' שעשו את ההבדל. בנוסף אליהם,נקודת אור נוספת של הקבוצה הייתה שחקני הבית שלה אשר נתנו עונה מדהימה דוגמת אובי עומר, הקפטן מג'די עוודי מסעוד ותד והשוער מוחמד נאיף. בסופו של דבר הקבוצה אשר בתחילת העונה הציבה מטרה להישאר בליגה ותפקדה בתקציה בינוני ביחס לקבוצות הליגה האחרות, מצאה את עצמה בעונה מוצלחה כשהיא מתחרה על מקום בחמישייה הראשונה עד תום העונה.

מאמן איחוד בני ג'ת מוחמד עוודי אמר ליאללה ספורט על העונה החולפת: "אם היינו פותחים את העונה באותו סגל היינו מסיימים את העונה במקום השני. מדובר בעונה גדולה לקבוצה שרצתה רק לשאר בליגה בכבוד ומצאה את עצמה נאבקת על הפלייאוף העליון עד המחזור האחרון".

איחוד בני ג'ת

עוודי גם חזר מעט אחורה וסיפר: "פתיחת הליגה לא הייתה טובה בשמונת המשחקים הראשונים היינו עם 8 נקודות מתוך 24 ואז עשיתי שינויים בסגל, מאז במשך 22 מחזורים הפסדנו רק שני משחקים. אם היה לי סגל גדול אני מאמין שהייתי מסיים את העונה בקלות בפלייאוף העליון. למרות התקציב הקטן יחסית לקבוצות אחרות,   עשינו עונה מדהימה והגיע לנו פלייאוף אבל אני מסתכל על חצי הכוס המלאה ומודה לכל השחקנים וההנהלה ובמיוחד לראש המועצה שתמך בקבוצה לאורך כל העונה". 

#בניגת

כתבות נוספות