אחי נצרת הפסידה במושבה, הפועל ת"א חזרה באופן רשמי לליגת העל

אחי נצרת הפסידה 3-0 להפועל ת"א שחגגה את חזרתה לליגת העל באופן רשמי. אדילסון בהייה וספואן חילו הורחקו.

 

שלומי דורה וחניכיו יצאו היום(שני) לאצטדיון המושבה למפגש מול מוליכת הליגה הלאומית הפועל ת"א. כל קבוצה הגיעה עם מטרה שונה כשאחי מצדה רצתה לצמצם את הפער מחדרה במקום השני ואילו הפועל ת"א ידעה שמדובר במשחק בו ניצחון יכול להעלות אותה באופן רשמי בחזרה לליגת העל כתלות בתוצאה של הפועל ראשל"צ מול הפועל עפולה. בהיבט הרכב הקבוצה, יאיא פטי פתח על הספסל והבריזלאי אדילסון בהייה נכלל באחד עשר. חסן אבו זייד נותר מחוץ לסגל גם השבוע לאחר שבקבוצה דיווחו על כך שהיה פצוע בתקופה האחרונה. 

 

לעיני אלפי צופים אדומים שקיוו לחגוג את העלייה חזרה לליגת העל עם קבוצתם, המשחק נפתח אחרת לחלוטין ממה שציפו באחי נצרת וכבר בדקה ה-11' מוליץ' השאיר את שחר הירש מול גד עמוס, הכניע אותו וקבע יתרון 1-0 מהיר לאדומים במושבה. חלפו שתי דקות בלבד ושוב הירש, הפעם מכדור שקיבל מדור חוגי, עשה זאת והצליח להכפיל את היתרון המהיר ל2-0 לטובת המארחת. 

 שחקני הקבוצות במפגש הראשון ביניהם

צילום: מועדון כדורגל הפועל תל אביב

 

לא הסתיימה המחצית הראשונה והפועל תל אביב הכניסה את אחי נצרת להלם כשהפעם המבשל פייסל מוליץ' כבש שער משלו וקבע 3-0 דרמטי לאדומים שבדקה זו כבר ראו מנגד עיניהם את חגיגות החזרה לליגת העל. זו לא הייתה המכה האחרונה שספגה אחי ובדקה ה-38' היא גם נותרה בעשרה שחקנים לאחר שאדילסון בהייה ביצע עבירה על שחקנה של הפועל תל אביב ניר לקס וספג כרטיס צהוב שני שהוביל להרחקתו. עד תום המחצית שלומי דורה ניסה להגיב לרצף האירועים על כר הדשא כשהכניס שני חילופים את יאיא פטי במקומו של עוביידה אבו רביע והישאם כיוואן במקומו של אמג'ד סלימאן. 

 

המחצית השנייה נפתחה בקו דומה לראשונה ואחי ספגה מכה קשה נוספת כשבדקה ה-53' היא נותרה בתשעה שחקנים לאחר שספואן חילו ספג כרטיס אדום ישיר בגין עבירה על ישראל ראש. אחי לא הצליחה לצמק את התוצאה עד שריקת הסיום והיא נותרה 3-0 לטובת המארחת הפועל תל אביב שחגגה באופן רשמי את עלייתה בחזרה לליגת העל לאור ההפסד של הפועל ראשל"צ להפועל עפולה במגרש מקביל. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload