בני סכנין מארחת את מכבי פ"ת בדוחא. בנין: "מתעסק רק במה שקורה על כר הדשא, נבוא בגישה לנצח&q

הערב: בני סכנין מארחת את מכבי פ"ת. בנין: "אין שום סיבה שנעלה בגישה של לנצח משחק. מתמקד רק במה שקורה על כר הדשא ולא בדברים שוליים".

בני סכנין תארח הערב(19:00) במגרשה הביתי בדוחא את מכבי פ"ת. זה יהיה משחקה השני של קבוצתו של בנין מאז חזרה לשחקן במגרשה הביתי לאחר שאת רוב משחקי הבית העונה העבירה באצטדיון עכו. 

סכנין מגיעה למפגש הערב לאחר ההפסד להפועל אשקלון ושבוע לא רגוע במהלכו התרחש אירוע גדול סביב חלק משחקני הקבוצה מול המאמן טל בנין שהחליט להשעותם לאור התבטאויות שלהם או של סוכניהם בתקשורת, הסיפור נמשך במשך מספר ימים לאחר שהמאמן סרב להעביר את אימון הבוקר יממה לאחר שהשלושה נקנסו ושוחחו עם הנהלת הקבוצה כך שיהיה מעניין לראות האם תהיה לכך השפעה גם הערב והאם יעניק לאחד מהשלושה(שמש, אבו סאלח וחלאילה) מקום בסגל. 

עוד בנוגע לסגל, מי שיחזרו השבוע לסגל מהרחקות הם יובל אבידור וג'ורדן פושה. 

מאמן בני סכנין טל בנין אמר לקראת המשחק: "יש לנו הרבה מאוד דברים חיוביים להתעסק בהם, משתדל שלא להתמקד בדברים שוליים אלא רק על מה שקורה מבחינה מקצועית על כר הדשא. בהמשך לשבוע שעבר אנחנו נבוא בגישה לנצח משחקים, סכנין רוצה ובטח שיכולה לסיים את הפלייאוף התחתון בקבוצה שמובילה לפחות את הפלייאוף הזה, לא חסרים לנו חומר שחקנים ואיכויות והוכחנו את זה לכולם. אין שום סיבה שלא נעלה בגישה של לנצח משחק ומבחינתי אני יכול לעלות גם עם ארבעה חלוצים אבל אנחנו צריכים לעלות בתחושה שאנחנו יכולים לנצח, באשקלון למרות שגם שם היינו יכולים לעשות את הדברים בצורה אחרת" .

צפו בדבריו המלאים של טל בנין

בהקשר לאירועי השבוע האחרון הוסיף: "סוף מעשה במחשבת תחילה. בסך הכל בסכנין יש אווירה טובה ותחושה של התחדשות, יש רצון להכניס דרך וצורה אחרת של משחק. אמנם יש סטייה לפעמים מדרך אבל בסופו של דבר חוזרים אל התלם אז מתרכז בעיקר". 

#בניסכנין

כתבות נוספות