עין מאהל הובסה על ידי טירת הכרמל בקרב הפלייאוף בתחתית ונמצאת בסכנת ירידה לליגה ג'

מכבי עין מאהל הפסידה לטירת הכרמל ונמצאת בסכנת ירידה לליגה ג'. בקבוצה ממתינים לשתי אופציות כדי לחתום את הישארותם: ניצחון במשחק המבחן או התפרקות סופית של דלית אל כרמל שתעלה את סיכוייה להישאר באופן אוטומטי.

 

אמש(שישי) יצאה עין מאהל למפגש מותח מול הפועל טירת הכרמל, הקרב על ההישרדות בליגה ב' לעונה נוספת. בהיבט המשחק עצמו, הוא נפתח בשליטה של מכבי עין מאהל שתורגמה גם לשער יתרון כבר בדקה ה-9' מנגיחה של מג'ד אבו ליל. השליטה נמשכה לאורך רוב שלבי המחצית, אמנם בסיומה הורגש שיפור במשחק טירת כרמל.


המחצית השנייה נפתחה באותה נשימה של סיום המחצית הראשונה כשטירת הכרמל השתפרה משמעותית ואף הצליחה לממש את זה לשער שוויון בדקה ה-51' מרגליו של אדיר ללקי. לאחר ארבע דקות בלבד, עידן אליאס היה במקום ובזמן הנכון עבור קבוצתו כדי לבצע מהפך וכבש את השער השני לטירת הכרמל. דקה לאחר המהפך הורחק מגן עין מאהל אמין פארס.

 שחקני עין מאהל בפתיחת המשחק

צילום: "זמן כרמל"


בדקה ה-66' עידן אליאס עשה זאת שוב, כבש את השני שלו והשלישי לטירה וזה לא הסתיים כך, בדקה ה-80' אדיר ללקי כבש את השני שלו והרביעי לטירה. הדקות חלפו והגנת מאהל התרסקה, שחר סימן טוב מצדו כבש כדור עונשין מ-11 מטרים וקבע את החמישי לזכותה של טירה, בדקה ה-86' נדיב סימן טוב הוסיף שער משלו וקבע 6-1 ובדקה ה-90' במבצע מרהיב רביב טורונטו חתם את התבוסה בתוצאה 7-1 לטירת הכרמל. 


ההפסד של עין מאהל שולח אותה למבחן נוסף נגד המנצחת בליגה ג' בין שתי המחוזות שומרון ויזרעאל, אולם יש בשורה שאולי תוכל להציל את מכבי עין מאהל כשמקרה ומכבי דליה מתפרקת באופן סופי קיים סיכוי שעין מאהל תישאר בסופו של דבר בליגה ב' ללא קשר למשחק המבחן ואולי זהו חבל ההצלה היחידי לקבוצה.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload