מכבי אכסאל הביסה את דבורייה והדיחה אותה מהפלייאוף. עבודי דראושה: "מאמין שנגיע עד המשחק הרביעי&q

מכבי אכסאל הביסה 4-0 את דבורייה והדיחה אותה בשלב הראשון של הפלייאוף. עבודי דראושה: "היינו יכולים לנצח גם בתוצאה גבוהה יותר וזה לא היה מוזר. מקווה בשביל האחים שלנו מדבוריה שיצליחו בעונה הבאה. הלאה? מאמין שנצליח להגיע עד המשחק הרביעי".

החל מפתיחת המשחק ניתן היה להבחין שמשהו לא טוב עובר על שחקני דבוריה והם לא הצליחו לגרום לשוער אכסאל להרבה עבודה. מנגד, התקפת איכסאל הצליחה לחדור את הגנת דבוריה אבל לא הצליחה לכבוש שער. 

המחצית השנייה נפתחה עם מספר מצבים של "כמעט ונכנס" מצדה של דבורייה אך זה לא עזר לה לעלות ליתרון ומי שכן השכילה לנצל מצבים היא מכבי אכסאל כאשר בדקה ה-52' אבראהים סייד אחמד בעט כדור חזק מ-20 מטרים שהשוער לא היה יכול לעצור, מה שיצר הלם ביציע.

 שחקני אכסאל ודבורייה 

צילום: איהאם ג'בארין 

הדרמה לא הסתיימה כך ולאחר שדבוריה ביצעה שלושה חילופים שלא הצליחו לשפר את יכולתה במגרש כשנכנסו למגרש מוחמד שיבלי, מועאד קנוואת ומועאד עזאיזה, בדקה ה-75' חוסר ערנות בהגנה שלה הוביל את עבודי דראושה לנצל מצב מצוין כשמסר לראדי חמאיסי שכבש את השני לטובת איכסאל. השער השני כבר השפיע לרעה על שחקני דבורייה והחמיר את מצבה.

עברו לא פחות משתי דקות ועבודי דראושה בעצמו העלה את קבוצתו ליתרון 3-0 שהדהים את הקהל המקומי ביציע. סיפור המשחק הזה לא הסתיים כך ותאופיק אסעד חתם אותו עם שער משלו, שוב מניצול טעות של הגנת דבורייה, וקבע תבוסה 4-0 לקבוצתו על דבורייה בביתה. בדקות אלו אוהדי דבוריה החלו להפגין את מחאתם. 

 לא איימו על שוער אכסאל

צילום: איהאם ג'בארין 

מסתמן ששחקני דבורייה עברו חוויה מנטלית קשה בשבועות האחרונים שלא הצליחו להתאושש ממנה ברגע האמת מול מכבי אכסאל. האורחת מצדה ניצלה מצדה את היתרון שלה על פני הקבוצה הפגועה ורשמה את הפתעת הפלייאוף עד כה. 

כובש השער ומבשל שני השערים לאכסאל עבודי דראושה אמר ליאללה ספורט בסיום המשחק: "המשחק במחצית הראשונה נגמר ללא שערים אבל התעלינו עליהם והיינו יותר טובים, במחצית השנייה אחרי הדקות הראשונות הצלחנו להבקיע שער וגרם להם לצאת מההגנה יותר כדי להשוות ואנחנו חיכינו לזה והצלחנו להבקיע עוד שערים. אם היה נגמר 7 או 8 שערים לנו זה לא היה מוזר, החמצנו הרבה. אני מקווה בשבילם שיצליחו בעונה הבאה, הם אחים שלנו ושכנים שלנו".

 שחקני דבורייה מול אכסאל

צילום: איהאם ג'בארין 

על מהלך המשחק הוסיף: "יש משפט שאומר מים שקטים חודרים עמוק, אז ככה אנחנו עושים את זה. מגיעים לכל משחק כמו גמר גביע, אני בתור הקפטן אמרתי להם 'בואו נהנה היום וננצח היום, עזבו אתכם מהמשחקים הבאים' ואנחנו עכשיו מסתכלים הלאה. אני אמרתי להם ואומר גם לכם, אם עברנו את דבורייה נגיע עד הסוןף, עד המשחק הרביעי. אם נגיע למפגש מול מגדל העמק זו תהיה חוויה גדולה ואפילו קצת קשה בשבילי בתור אחד שעלה עם מגדל העמק לליגה א'"

על היריבה הבאה פרדיס: "קבוצה קשה מאוד וטובה מאוד, אמנם ניצחנו אותם פעמיים בליגה אבל היה קשה. קבוצה שמנצחת את כפר קרע בכפר קרע היא לא סתם קבוצה. הם טח גם שמעו שניצחנו בתוצאה כזו ויהיו מוכנים לזה, יהיה משחק קשה ואני מרגיש ומקווה לנצח". אגב, בעשר השנים האחרונות בהן התמודד במבחנים בעוד שיחק בליגה ב' הגיע דראושה עד למשחק הרביעי כך שהוא מקווה גם העונה להמשיך את הסטטיסטיקה.

עבודי דראושה/ צילום: איהאם ג'בארין

#דבורייה #מכביאכסאל

כתבות נוספות