מועין חלבי פונה לביה"ח וסובל משני שברים בלסת, אכסאל הפסידה 2-0 לקרית אתא

השוער מועין חלבי פונה לביה"ח רמב"ם לקראת סיום המשחק בו הפסידה אכסאל 2-0 למכבי קרית אתא וסובל משני שברים בלסת. חוסאם אבו סאלח עמד בין הקורות במקומו.

הפועל אכסאל התארחה אמש(שישי) בקרית אתא למשחק הליגה הראשון מאז הבטיחה את עלייתה לליגה הלאומית וכעת היה עלייה להניח בצד את שבוע החגיגות המטורף שעברה ולהתרכז בחזרה במשימה על כר הדשא.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

צילום: אליאס שהוואן

כבר בדקה ה-5' קשר קרית אתא ליאור דהן הרים כדור למתן נחמני שניסה לנגוח, אך בסופו של דבר החליק והכדור נגע בבלם אכסאל ונכנס. המומנטום נשאר של קרית אתא ובדקה ה-30' אחמד סבע, שנכנס במקומו של אוסמה שעבאן שנפצע, חטף כדור באמצע המגרש ויצא איתו להתקפה, עד שהעביר כדור רוחב לליאור דהן מחוץ רחבה. דהן שלח אותו פנימה לקפטן יוחאי כהן שבעט לקורה ומי שניצל את הכדור החוזר הוא שוב מתן נחמני שהשלים צמד וקבע 2-0 לזכות קבוצתו של חיים לוי.

בעיצומו של המשחק וכשנותרו כעשר דקות לסיומו, נפגע השוער השני מועין חלבי אשר קיבל את ההזדמנות לשחק היום בעוד השוער הראשון אוהד דוד קיבל מנוחה. חלבי נפצע בהיתקלות ראשים מול חלוץ קרית אתא אחמד סבע לאחר ששניהם יחד עם שחקן נוסף ניגשו אל כדור וניסו לקחת אותו. עקב העובדה שאכסאל מימשה את שלושת החילופים שלה, מי שנכנס לשער היה חוסאם אבו סאלח בעוד חלבי פונה לביה"ח רמב"ם, שם לאחר בדיקות התברר כי סובל משני שברים בלסת.

מועין חלבי בפתיחת המשחק אמש

צילום: אליאס שהוואן

מכבי קרית אתא השלימה ניצחון נוסף על קבוצת צמרת ומרוצה מהשינוי העצום שבוצע בקבוצה מאז הגעתו של המאמן חיים לוי. "הבקענו שער מוקדם וזה נתן לנו כוח, אמנם אם הם היו מנצלים הזדמנות גדולה שהייתה להם בסוף המחצית זה היה משנה את פני המשחק. אנחנו עכשיו משחקים בשביל עצמנו, נותרו עוד שני משחקים ואנחנו רוצים לנצל כל רגע על כר הדשא לפני שמתחילים לחשוב על העונה הבאה". אמרו בקרית אתא לאחר המפגש.

הפועל אכסאל מצדה תתכונן למפגש מול הרצליה בשבוע הבא כשאמנם היא כבר הבטיחה את עלייתה לליגה הלאומית, אך היריבה הרצליה נמצאת בעיצומו של מאבק מול הפועל אום אל פחם על המקום השני בטבלה שמוביל לאירוח משחק הפלייאוף.

#הפועלאכסאל #מכביקריתאתא #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות