יש לה מילה במאבקי הפלייאוף: באקה אל גרבייה ניצחה את הפועל ירושלים בביתה

באקה אל גרבייה ניצחה 3-2 את הפועל ירושלים והלהיטה את מאבקי הפלייאוף: הירושלמים חזרו מפיגור פעמיים אך סארי חאג' יחיא הכריע ניצחון לבאקה אל גרבייה. אסלאם מוואסי הימם את הקהל עם שער מחצי מגרש.

קבוצתו של צחי טייאר אירחה אמש(שישי) את הפועל ירושלים במסגרת המשחקים האחרונים של העונה עבורה. הפועל ירושלים כאמור נמצאת במאבק צמוד מול עירוני טבריה, שסיימה בתיקו מול באקה אל גרבייה בשבוע שעבר, על המקום בפלייאוף העליון.

המשחק נפתח די רגוע משתי הקבוצות שלא סיכנו אחת את השנייה עד תום המחצית הראשונה. במחצית השנייה הטירוף עלה לשחקני שתי הקבוצות כאשר כבר בדקה ה-47' ימפוסלסקי מסר כדור טוב לראמי קייסי שנכנס לרחבה, מסר כדור עומק מצוין לאריאל לזמי שדחק פנימה והעלה את באקה ליתרון 1-0. שתי דקות בלבד חלפו, הגנת באקה חלמה והשאירה את עבד גבארין לבד ברחבה החלוץ הצעיר לא התבלבל והשווה ל 1-1 בין הקבוצות.

באקה המשיכה ללחוץ עד הדקה ה-60' כאשר אסלאם מוואסי הימם את כל מי שהיה במגרש עם שער גאוני מחצי מגרש אחרי בעיטת כדור חמש לשוערה של ירושלים. אסלאם עצר וראה שהשוער יצא, שלח בעיטה מחצי מגרש והעלה את באקה אל גרבייה ליתרון 2-1 מדהים.

אסלאם מוואסי לא מאמין שהכדור האדיר שלו נכנס

צילום: וואסים מוואסי

ירושלים לא ויתרה ורצתה לחזור למשחק. בדקה ה-73' עבד גבארין נכנס לרחבה והעלה כדור לראשו של מיכאל בן ברוך שנגח פנימה והחזיר את הירושלמים למשחק. אוהדי באקה לא אהבו שעבד ג'בארין לא הוציא כדור בגלל פציעה של שחקן של באקה וחלק מהאוהדים שלחו אליו קריאות, דבר שהכעיס את השחקן אשר ביקש להתחלף ואכן הוחלף לבקשתו .

בחזרה להיבט המקצועי, באקה המשיכה לתקוף עד שהגיע החלוץ סארי חאג' יחיא והעלה אותה ל 3-2,תוצאה שנשמרה עד לסיום. לאחר השריקה המשחק חלק מהאוהדים לא אהבו התנהגותו של מייק חכים שוערה של באקה בטענה להתנהגותו הלא ראויה לאחר שער השוויון שספגו, אך בסופו של דבר התנצל בפני האוהדים וחגג יחד איתם את הניצחון המתוק.

#באקהאלגארבייה

כתבות נוספות