פרדיס חגגה בכפר קרע, המשחק פוצץ בעיצומה של ההארכה

פרדיס הובילה 3-1 וחגגה, השופט פוצץ את המשחק לפני תום הארכת 120 הדקות. רוברט ארחיל(צמד) ונור חסן כבשו לפרדיס, אכרם עסלי לכפר קרע. הנהלת כפר קרע: "נגיב כשנמצא את הזמן הנכון להגיב". מאמן בני פרדיס: "כבשנו את השער שלנו וחגגנו אותו. אנחנו קבוצה עם אופי, הרצון שלנו הכריע".

לאחר שהסתיימה העונה הסדירה ונקבעה זהות העולה הראשונה מהמקום הראשון התכוננו יתר הקבוצות מהחמישייה הראשונה לחלק השני של העונה והוא משחק המבחן. המשחק בין השלישית לרביעית התקיים היום(שישי) במגרש בכפר קרע בו אירחה הקבוצה המקומית איחוד בני כפר קרע את העולה החדשה והפתעת העונה הפועל בני פרדיס.

המשחק סיפק עניין רב מצד הקהל והמגרש היה מלא באוהדים מצד שתי הקבוצות. בהיבט המשחק עצמו, הוא נפתח בשליטה מצדה של כפר קרע שכמעט הולידה שער ראשון במשחק כשאיתן יואש קבל מסירה מתאאר כתאני שהשאיר אותו מול שוער אך הוא מצדו היה במקום ורשם ליואש החמצה ענקית. לאחר מספר דקות של שליטה מקומית, פרדיס סוף כל סוף הגיעה למשחק וסיכנה את השער של כפר קרע. בדקה ה-44' חלוץ פרדיס המצוין רובריט ארחיל שספג לא מעט קריאות מצד אוהדים מקומיים כבש את השער הראשון של פרדיס לאחר שקבל מסירה שהשאירה אותו מול השוער ושלח את הכדור לפינה הרחוקה וקבע את תוצאת המחצית 1-0 לזכותה של פרדיס.

הנהלת כפר קרע בפתיחת המשחק

המחצית השנייה נפתחה בסערה מבחנית כפר קרע שהתחילה להשתלט על המשחק והגיעה להרבה מצבים אבל השוער נמרוד כהן היה במקום. פרדיס מצדה רצתה לשמור על התוצאה עד הסוף והצליחה בזה עד הדקה 93' כששוער פרדיס עשה טעות חמורה שדחף את השחקן של כפר קרע, השופט היה קרוב ושרק לפנדל מוצדק לכפר קרע שסיפק דרמה ענקית. אכרם עסלי לקח על עצמו את הבעיטה ועמד בלחץ בצורה טובה מאוד ושלח את הכדור לרשת וקבע 1-1 דרמטי ששלח את שתי הקבוצות להארכה.

לאחר כיבוש השער החלה מהומה גדולה ביציעים כששני הקהלים החלו לריב ולזרוק חפצים אחד על השני, המשחק נעצר למספר דקות ולאחר השתלטות המשטרה על האירוע השופט הוציא לדרך את ההארכה. כולם חשבו שהמומנטום יהיה עם כפר קרע בדקות אלו אך השחקן אימן מסרי שינה את פני המשחק ואת אותן מחשבות לאחר שעשה טעות חמורה ברחבה ודחף את שחקנה של פרדיס, בכך הוא לא השאיר ספק לשופט ששרק לפנדל והרחיק את מסרי אחרי שקבל צהוב שני. מצטיין פרדיס רוברט ארחיל רצה להיות הגיבור של המשחק וניגש לבעוט את הפנדל ועשה זאת בצורה חכמה לפינת השער, בכך קבע 2-1 לפרדיס.

מאמן בני פרדיס ושחקניו

החל מכיבוש השער בבעיטת העונשים המשחק הלך רק לכיוון אחד, כפר קרע הימרה על התקפה ושילמה על כך ביוקר ופרדיס מצדה עבדה על מתפרצות וכבשה את השער השלישי מרגליו של נור חסן שער שחיסל את הסיכויים של כפר קרע ונתן את האות לחגיגות של פרדיס.

בזמן שכולם חיכו לשריקת הסיום האירוע המעניין ביותר קרה דווקא באזור הספסלים כשהשופטת הרביעית קראה לשופט הראשי טל זטלמן לפוצץ את המשחק לאחר שטענה לתקיפה פיזית מצד חבר הנהלת כפר קרע. שופט המשחק לא המתין זמן רב, שרק באופן מיידי ובכך הורה על סיום המשחק בעוד חבר ההנהלה הוצא מתחומי המגרש.

שופט המשחק יוצא מהמגרש

תוצאת המשחק תיקבע ככל הנראה על ידי בית הדין לאחר שיתקבל דו"ח השופט אך לאור אירועי כפר קרע אשר הייתה מעורבת בתקרית שהובילה להפסקת המשחק טרם הסתיימו 120 הדקות, היא עלולה להיענש בקנס ואף לספוג הפסד טכני. פרדיס מצדה חגגה את עלייתה לשלב הבא בין אם בתוצאה המקורית ובין אם בתוצאה שתיקבע על ידי בית הדין ותתכונן למגש מול מכבי אכסאל שניצחה במגרש מקביל את דבורייה.

וואפי מאמן בני פרדיס אמר בסיום: "אנחנו קבוצה עם אופי, הרצון והכושר שלנו הכריעו. הגעתי עם פחדים בגלל חיסורים בהרכב, עשינו כל מיני ניסיונות כדיי לעמוד במשימה ועברנו את זה. לא ראיתי מה היה בדיוק בסיום, אנחנו לא מעורבים. הבקענו את השער שלנו וחגגנו אותו. מכבי אכסאל יהיה משחק קשה, הפסדנו להם פעמיים בליגה ונתכונן אליהם בהתאם"

בהנהלת כפר קרע אמרו בסיום המשחק ולאחר האירועים: "נגיב כשנמצא את הזמן הנכון להגיב".

חגיגות הפועל בני פרדיס

#הפועלבניפרדיס #מכביכפרקרע

כתבות נוספות