פלייאוף צפון א': כפר מנדא הודחה, כאבול וצעירי כפר כנא חגגו עלייה לשלב הבא

דרמה במשחקי הפלייאוף של ליגה ב׳ צפון א׳: צעירי כפר כנא ובני כאבול חגגו עלייה לשלב הבא אחרי ניצחון על כפר מנדא(בהארכה) ובועיינה.

אחווה כפר מנדא 3-2 צעירי כפר כנא ללא קהל נפתח לו המשחק בכפר מנדא שהתחילה את המשחק בסערה וכבר לאחר שתי דקות ראמי דאהר הדהים את האורחים וקבע 1:0 מהיר לאחווה כפר מנדא. כפר מנדא המשיכה להיראות יותר טוב מכפר כנא והחזיקה בכדור אבל בדקה ה-38׳ מהמא ראדי שיבש את התכניות של וסים עבאס והשווה ל-1:1, תוצאה שנשמרה עד לתום המחצית.

עם פתיחת המחצית השנייה כפר מנדא קיבלה כדור עונשין, ראמי דאהר ניגש לבעוט, החזיר את היתרון למקומיים והשלים צמד אישי גדול 2:1 למנדא. מרגע זה כפר כנא הלכה על כל הקופה ולא היה לה מה להפסיד ובדקה ה-78' הצליח המחליף מחמד ג׳ואד ח׳ליל לאזן שוב את התוצאה ולשלוח את המשחק להארכה והשאיר את המתח בעיצומו.

כפר כנא המשיכה לשחק טוב בהארכה ובדקה ה-105 ושניות לפני סיום החצי הראשון של ההארכה שוב מחמד ג׳ואד ח׳ליל המצוין בעט כדור נפלא שניתז מהעמוד לעברו של פראס גנאים שלא היסס ודחק את הכדור לרשת. כפר מנדא הסתערה בחלק השני של ההארכה ורצתה להשוות בכל מחיר כשלחץ אדיר מוטל על השחקנים. אחמד זערור החמיץ את הזדמנות אדירה להשוות ושלח את הכדור החוצה מול שער ריק, מה שהלחיץ יותר את כפר מנדא שנראתה אחר כך חסרת אונים כאשר עלי טאהא הורחק בכרטיס אדום ונותרה בעשרה שחקנים עד לתום המשחק שבו כפר כנא חגגה עלייה לשלב הבא ואחווה כפר מנדא תסתפק לשחק בליגה ב׳ עונה נוספת.

שחקני כפר כנא מאושרים

צילום: אתר ylla.net

הפועל בועיינה 2-1 בני כאבול בועיינה אירחה את כאבול בתקווה לצלוח את השלב הראשון של הפלייאוף אבל לאורחים מכאבול היו תכניות אחרות לחלוטין. כבר בדקה ה 26' אסף פחימה השתלט על כדור ובעט מ 20 מטר והעלה את כאבול ל 1-0 . בעיינה לא וויתרה ועוד ניסתה במחצית הראשונה לחזור למשחק ובדקה ה 37' הצליח גוני סבע לאזן את התוצאה אחרי מתפרצת נהדרת שהגיעה לסבע ומשם קבע 1-1.

כאבול שמה קץ לעלילה בחצי השני כאשר אסף פחימה כבש את שער הניצחון והכריז על החגיגות בכאבול שתפגוש את כפר מנדא בגמר מחוז צפון א׳ ומצד שני החניכים של אוסאמה מריח נותרו מאוכזבים במיוחד אחרי עונה מצוינת מבחינתם וישחקו בעונה הבאה בליגה ב׳.


כתבות נוספות