לאחר ההדחה מהפלייאוף: פאדי סכניני הודיע על סיום דרכו בניהול דבורייה

 

לאחר התבוסה למכבי אכסאל וההדחה בשלב הראשון של הפלייאוף: פאדי סכניני הודיע על סיום דרכו בדבוריה.

 

מנהל קבוצת דבורייה פאדי סכניני אשר עבד לצד אחמד מסאלחה, הודיע היום באופן רשמי על סיום עבודתו בקבוצה. פאדי שרק העונה החל בניהול הקבוצה הוציא פוסט רשמי בחשבון הרשת החברתית שלו ובו הודה לקהל על התמיכה והתרומה, למועצה שעמדה לצידו וגם לתושבי הכפר שליוו את הקבוצה עד למשחק האחרון.

 

פאדי שהודיע לאתר יאללה ספורט בשיחות אישיות על כוונתו לפני חודש על השיקול לסיים את דרכו ועל אכזבתו מכל מה שקרה עם דבוריה העונה ובמיוחד לקראת הסיום כאשר הקבוצה איבדה את העליה מהמקום הראשון, הוציא היום את ההודעה באופן רשמי. 


ההודעה של פאדי הגיעה כאמור לאחר ההפסד בתוצאה 4-0 שנחלה מ.ס דבוריה במבחן הראשון נגד מכבי אכסאל ובכך היא סיימה את דרכה בצורה מהירה מבשלב המבחנים כעל אף שרבים סימנו אותה כפייבוריטית. "אחזור להיות אוהד מספר אחד של הקבוצה" אמר סכניני בין היתר בהודעתו. 

 סכניני ומסאלחה

צילום: עובאדה אכתילאת 

סכניני כתב בין היתר בדבריו: "כרגע הסתיימה לה עונה יפה טובה ומאתגרת עונה מתישה שחוותה הרבה עליות וירידות.אני מודה לשחקנים להנהלה לקהל ולראש המועצה שתמכו עודדו ונתנו את הכל למען הקבוצה. זאת השנה הראשונה שלי בקבוצה יחד עם איש העסקים אחמד מסאלחה ומפה אני מנצל את ההזדמנות כדי להודות לו על כל מה שעשה למען הקבוצה וכפר. לתושבי הכפר אני פונה ומבקש מהם שימשיכו לתמוך בפרויקט שנקרא הפועל דבוריה שדרכו אחדנו ויכולים לאחד עוד יותר תושבי הכפר ואני מודיע באופן סופי ובצער רב שאני עוזב את הקבוצה באופן סופי אמשיך לעודד לתמוך ולהיות האוהד מספר אחד בשנים הקרובות". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload