מחר: המבחן של כפר קרע מול פרדיס, רק אחת תעלה לשלב הבא

עזיז אבו חוסין קפטן כפר קרע לקראת משחק המבחן מול פרדיס: "יש לנו יתרון על פני פרדיס ונילחם על המגרש, מאמינים בעצמנו שיכולים לשפר את ההישג של השנים האחרונות".

מחר(שישי) תארח כפר קרע את בני פרדיס למשחק המבחן הראשון של שלב הפלייאוף בליגה ב' מחוז צפון ב'. כפר קרע אשר סיימה את העונה הסדירה במקום השלישי, מאמינה בעצמה שיכולה לרשום הישג יפה במשחקי הפלייאוף והציבה לעצמה בחודשים האחרונים מטרה לשפר את ההישג מהשנה שעברה בו הגיעה עד המשחק השני והפסידה לזלפה. כאמור המנצחת מבין השתיים תעלה להתמודד בשלב הבא מול המנצחת בין דבורייה למכבי אכסאל.  

שוחחנו עם קפטן כפר קרע עזיז אבו חוסין שהתייחס למשחק הגורלי מחר: "ראשית אני רוצה לברך את הפועל בני זלפה על העלייה לליגה א' ומאחל להם הרבה הצלחה. מבחינת המשחק שלנו, אנחנו מתכוננים בשיא הרצינות ויודעים שיש לנו משחק מול קבוצה מאוד חזקה וטובה. הגברנו את האימונים השבוע וכולנו התגבשנו לטובת המשחק כדי לעשות משהו יפה ולהגיע צעד אחד קדימה משנה שעברה". 

 עזיז אבו חסין

צילום: איהאם ג'בארין 

בנושא היריבה פרדיס הוסיף עזיז: "אי אפשר לזלזל בפרדיס הם קבוצה טובה מאוד אבל לנו יש את יתרון הביתיות ואיתו ניתן את המלחמה שלנו על המגרש. כולנו בדעה אחת והיא לשפר את ההישג מהשנים האחרונות ולהגיע עד הסוף, אני מאמין שזה יכול לקרות. יש לנו קבוצה מספיק טובה ומגובשת כדי לעשות פה משהו יפה, לא הפסדנו העונה לקבוצת צמרת וזה גם אומר משהו. להוציא את דבורייה, יש לנו עדיפות על פני האחרות להגיע רחוק. גם המועצה תומכת בנו מאוד".

#מכביכפרקרע

כתבות נוספות