אחמד ג'אבר: "לא איבדנו את האמונה שכן אפשר להשיג את העלייה למרות שזה הפך לקשה יותר"

הפלייאוף בלאומית יוצא לדרך, אחי נצרת תצא למושבה בתקווה לגבור על המוליכה הפועל תל אביב. אחמד ג'אבר: "עשינו את זה כבר העונה ונקווה לעשות את זה שוב". 

במחזור האחרון של הליגה הסדירה פגשה אחי נצרת את בני לוד למפגש שהכותרת שלו הייתה אכזבה. עצם העובדה שתי הקבוצות לא השיגו את מטרתן לאחר המפגש מסמלת הכל. אחי נצרת שהגיעה ללוד לאחר הניצחון החשוב על ראשל"צ והבטחתה להשתתף בפלייאוף העליון, קיוותה מאוד לייצר רצף ניצחונות כדי לשמור על פער קל להשגה מהמקום השני אותו מאיישת הפועל חדרה בהצלחה רבה לאחר שממשיכה לנצח ללא הפסקה. לעומתה, בני לוד שצברה התאוששות אדירה בסיבוב השני והתרחקה מהקו האדום קיוותה גם היא להתבסס בפלייאוף העליון ולהתרחק ממאבקי הירידה שמאיימים בפלייאוף התחתון אך לצערן של שתי הקבוצות הן סיימו בתיקו 1-1 משערים של רז שביט ובן אלגרבלי(עצמי). 

במחזור הבא(שני) תצא אחי נצרת למשחק מול המוליכה הפועל תל אביב באצטדיון המושבה, משחק שיכול להכריע את כוונותיה של אחי להמשיך ולחלום על עלייה לליגת העל ומנגד גם יכולה להכריע את זהותה של המארחת כעולה הרשמית לליגת העל. איבוד נקודות נוסף של אחי בפלייאוף העליון יכול להרחיק אותה משמעותית מהמקום השני ובאמת להוות בעיה להמשך התחרות.

זקוקים למלוא הנקודות / צילום: אייהאם ג'בארין

מנהל הקבוצה אחמד ג'אבר אמר ליאללה ספורט: "אנחנו מתכוננים למשחק כרגיל, לא איבדנו את האמונה שכן אפשר לעשות את זה למרות שזה הפך להיות קשה יותר. עכשיו בשלב הפלייאוף כל הקבוצות יתמודדו אחת נגד השנייה ולכולן יהיה קשה לקחת נקודות, גם להפועל חדרה שעוד לא עברה את המשבר שלה ועכשיו אולי הגיע הזמן שלה לעבור אותו". 

על היריבה הפועל תל אביב: "אנחנו נעשה את שלנו, עשינו את זה כבר העונה ונקווה שנעשה את זה שוב". 

#אחינצרת #בנילוד

כתבות נוספות