רק אחת עולה לשלב הבא: בשישי הקרוב כפר מנדא  מארחת את כפר כנא למשחק הפלייאוף

משחק הפלייאוף המותח של מחוז צפון א' יפגיש בין סגנית האלופה אחיוה כפר מנדא לצעירי כפר כנא. מג'ד עואודה: "כפר מנדא קבוצה מנוסה, אבל יש לנו שחקנים שיכולים לעשות את ההבדל". מ

משחקי הפלייאוף של ליגה ב׳ ייצאו לדרכם בשישי הקרוב כאשר על הפרק עומד המשחק המרתק ביותר בין סגנית אלופת מחוז צפון א' אחווה כפר מנדא לצעירי כפר כנא שסיימה במקום החמישי. המשחק יתקיים ללא נוכחות קהל בשל עונש הרדיוס שספגה כפר מנדא ובנוסף האווירה מתוחה בעקבות האכזבה מצד כפר מנדא על כך שהאורחת לא עצרה את האלופה כאוכב ברגעי ההכרעה של העונה, מה שהיה יכול לשנות את זהות העולה.

שחקני כפר כנא/ צילום: רמזי אבו אל היג'א מהנהלת כפר כנא נמסר בנושא זה כי "המשחק היה ספורטיבי לחלוטין ואנחנו כמעט ניצחנו אותם לולא חוסר המזל וההחמצות שלנו". כתוצאה מדין ודברים בין הקבוצות, המשחק יתקיים בנוכחות מוגברת של כוח שיטור שילווה גם את צעירי כפר כנא בכניסה וביציאה מהמשחק. בנוסף,האורחים מגיעים בסגל מלא מלבד מג׳ד עואודה הפצוע ומאמינים שהיעדר הקהל ישחק לטובתם על אף שמדובר המשחק ביתי של כפר מנדא. יו"ר צעירי כפר כנא מאג׳ד עואודה מסר ליאללה ספורט לקראת ההתמודדות: "אנחנו מאמינים שננצח והמטרה שלנו להמשיך את משחקי הפלייאוף ולחזור בסוף למקומנו הטבעי בליגה א׳. נכון שכפר מנדא היא קבוצה חזקה מאוד אבל גם לנו יש שילוב של שחקנים צעירים ושחקנים מנוסים שיכולים לעשות את ההבדל על המגרש״.


כתבות נוספות