סולטן זועבי: "זה הזמן להחזיר לעצמנו, לקהל ולהנהלה על זה שלא עלינו דרך הליגה"

לאחר האכזבה הקשה מהמחזור האחרון של הליגה הסדירה, שחקני דבורייה מתכוננים לשלב הפלייאוף ומשחק המבחן הראשון מול מכבי אכסאל. סולטן זועבי: "ניתן הכל כדי להחזיר לקהל וההנהלה על זה שלא עלינו בליגה".

על אף הניצחון של שחקני דבורייה ברביעי האחרון, אף אחד מהם לא חגג. אמנם השחקנים ידעו שיש להם סיכוים נמוכים לחזור למקום הראשון ולעלות לליגה בלי מבחנים, אך למרות זאת נתנו את כל יכולתם על כר הדשא בהמתנה לתוצאת יריבתם במגרש המקביל. גם המשחק עצמו היה לרגעים מטלטל כאשר דבורייה שלטה בו מהרגע הראשון וכבר בדקה ה-13' בני סימן טוב בנגיחה גרם לאוהדים המתוחים לחייך, אלא שבמחצית השנייה המשחק קיבל לרגעים תפנית שונה כשהאורחת מהתחתית הצליחה להשוות אך דבורייה התעשתה מהר ומנשה מצידה נותרה בעשרה שחקנים לאחר עבירה גסה של אחד משחקניה.

קהל דבורייה / צילום: איהאם ג'בארין

מוחמד שיבלי הכריע את תוצאת המשחק בדקה ה-76' עם שער משלו ושלח את שחקני דבורייה בשריקת הסיום של העונה הסדירה עם "ניצחון עצוב", ניצחון שלא הספיק וזאת לאור המתרחש במגרש המקביל, שם חגגה היריבה הצמודה הפועל בני זלפה את העלייה לליגה א' לאחר ניצחון על בני ערערה עארה. שחקני דבורייה, בתחושה קשה שליוותה אותם, ידעו כי מאותו הרגע עליהם להתרכז במשחקי הפלייאוף שיחלו כבר ביום שישי הקרוב בו יפגשו את מכבי אכסאל מהמקום החמישי.

שחקן הקבוצה סולטאן זועבי אמר ליאללה ספורט לקראת יציאת הקבוצה לדרך החדשה: "אני מקווה שנעלה ליגה וההרגשה שלי שאנחנו נלך עד הסוף. אנחנו קבוצה טובה ושחקנים טובים ונחזיר לקהל וההנהלה על זה שלא עלינו דרך הליגה. יש לנו הרגשת פספוס, אנחנו מרגישים שאנחנו רוצים להחזיר לעצמנו. הרגשנו מקופחים שניצחנו את היריבה שעלתה לבסוף מהמקום הראשון ואנחנו נלך עד הסוף כדי להחזיר ולפצות על זה".

זועבי, ג'בארין ומלכה. יוצאים למשימה חדשה / צילום: איהאם ג'בארין

מי שייעדר מהמשחק הקרוב הוא מוחמד חג'יר. מנגד, יחזור לסגל החלו אבי מלכה שלא לקח חלק במשחק האחרון של העונה הסדירה.

#דבורייה

כתבות נוספות