סמיר עיסא: "אני מושך אש אבל זו לא סיבה להיפטר ממני". איתמר כהן הושעה

סמיר עיסא: "אני איש שמושך אש אבל זו לא סיבה להיפטר ממני. אולי התרגלו לחנפנים". הנהלת אום אל פחם: "לא נשפוט אדם בצערו, נמשיך בדרך שלנו וימים יגידו". השחקן איתמר כהן הושעה. נעשתה פנייה לשי מאור והוא אחד מהמועמדים לאימון הקבוצה. 

אמש (שבת) הודיעה אום אל פחם על פרידה מהמאמן סמיר עיסא לאחר מחלוקת שהתפתחה בינו לבין הנהלת הקבוצה והאכזבה מהתוצאות שהשיג המאמן בסדרת המשחקים האחרונה. המאמן הנפרד סמיר עיסא הגיב לראשונה על הפרידה ואמר: "עד עכשיו אני לא מבין למה הרחיקו אותי, אבל בתוכי אני יודע את הסיבה האמיתית. מכיוון שישנה אפשרות שאחזור העדפתי לשתוק, הקבוצה צריכה שקט ולא אני זה שיפר את השקט. אום אל פחם קרובה מאוד לליבי ואני האחרון שאפגע בקבוצה".  

סמיר עיסא / צילום: איהאם ג'בארין

עוד הוסיף עיסא על דרכו המשותפת עם הקבוצה: "אני איש שמושך אש, תמיד במרכז העניינים ולא ביוזמתי אבל זו לא סיבה מספקת או תירוץ להיפטר ממני. אני מכבד כל החלטה שלהם, שניהם אנשים יקרים לליבי למרות הכל. מי שנכח במשחק נגד אכסאל האם ראה קבוצה לא מסודרת? או לא ממושמעת על כר הדשא? אלו הפרמטרים שקובעים אם אכן איבדתי את חדר ההלבשה. אני רוצה תשובה. אמת אני לא מסתיר שאני ממאמן קשוח ויש לי דרישות, אבל זו לא עילה לאיבוד חדר ההלבשה. זה האופי שלי לא מצא חן בעיניהם כנראה, אבל אני התנהגתי באופן טבעי ורגיל מאוד. אולי התרגלו לחנפנים אבל אני איש של עקרונות ואיש של דרך. השקעתי את כל כולי בקבוצה. זכותם הלגיטימית לפנות למועמדים אחרים, הרגשות שלי הם עניין אישי ולא אחשוף אותם".

יו"ר הנהלת אום אל פחם אחמד אבו אלעם לדברים של עיסא ואמרה: "מאחלים לסמיר בהצלחה בהמשך דרכו. לא נשפוט בן אדם בצערו אנחנו נמשיך בדרך שלנו יש לנו קווים שלא נוותר עליהם, אני ושותפי לניהול אבו שלומו מוכנים להיות אחרונים, הצלחת הקבוצה מעבר אנחנו נמשיך בדרך שלנו ימים יגידו. אנחנו מאמינים בסגל הקיים".  בנוגע להשעייתו של השחקן איתמר כהן הוסיף: "איתמר התחצף לסמיר עיסא בעוד היה המאמן ועל כך הוא מושעה עד ליום ראשון מכל פעילות בקבוצה כולל אימונים. יש קווים שאנחנו לא מתפשרים עליהם ולא נקבל כל התנהגות". 

איתמר כהן / צילום: איהאם ג'בארין

במקביל לפרידה מעיסא, נעשתה פנייה מטעם הנהלת הקבוצה לשי מאור מאמן שמשון כפר קאסם שהעלה אותה לליגה א' והאחרון העביר את ראשי אום אל פחם ליו"ר שמשון כפר קאסם, הקבוצה בה הוא חתום גם לעונה הבאה, בכדי שיאשרו מולו את המהלך. במקביל ראשי הקבוצה בוחנים אפשרויות נוספות.

#הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות