בני סכנין חוזרת מהפגרה למשחק חוץ באשקלון. בנין: "לא תהיה ירידת מתח"

חוזרים מהפגרה: בני סכנין יוצאת למשחק חוץ באשקלון. בנין: "יש לנו עוד הרבה מה להרוויח עד סוף העונה. כדי להתחיל את העונה הבאה בצורה טובה צריך לסיים אותה באותה הצורה". אבידור ופושה ייעדרו.

בני סכנין תצא הערב(שבת, 20:00) למשחק חוץ מול הפועל אשקלון מתחתית הליגה שמחזיר את שתי הקבוצות מפגרה ארוכה. עבור סכנין אמנם כבר הוכרעה העונה, אך עבור היריבה האשקלונית מדובר על משחק של "הכל או כלום" כשהיא מסובכת במאבקי התחתית ונמצאת בסכנת ירידה ממשית.

מבחינת הרכבי הקבוצות, בסגל הפועל אשקלון נמצא האקס ישראל זגורי. בסגל בני סכנין ייעדר ג'ורדן פושה שהורחק בניצחון על מ.ס אשדוד. גם יובל אבידור ירצה עונש הרחקת צבירת צהובים וייעדר.

ייעדר. פושה

צילום: עובאדה אכתילאת

מאמן בני סכנין טל בנין אמר לקראת המשחק: "אמנם שחקנים היו במנוחה בחלק מהזמן, אבל עבדנו ועשינו אימונים כדי להגיע לחלק האחרון של הליגה עם מוטיבציה ובדריכות. הפסדנו במהלך העונה מספיק נקודות עד לרגע זה. יש לנו מחויבות כלפי עצמנו, כלפי ההנהלה וכלפי הקהל. לא תהיה ירידת מתח, תמיד אפשר להציב אתגרים ומטרות. סכנין צריכה להגיע לכל משחק ולעשות את המקסימום כדי לנצח, אנחנו צריכים לכפר על הרבה דברים לא טובים שהיו בהתחלה ולסיים את העונה בצורה הכי טובה שאנחנו יכולים, יש לנו עוד הרבה מה להרוויח עד סוף העונה. כדי להתחיל את העונה הבאה בצורה טובה צריך לסיים אותה באותה הצורה".

על היריבה הפועל אשקלון הוסיף: "לאשקלון יש את המטרות שלה ולסכנין המטרות שלה. אני באופן אישי לא יכול לקבל את העובדה שספורטאי יעלה לשחק בלי שיש לו על מה, בכל זמן שאני על הקווים אדרוש לנצח ולתת 100% לא מקבל את האמרות ש"אין על מה לשחק'".

במקביל למשחקי הליגה האחרונים שלה, בסכנין חושבים על העונה הבאה ויודעים שבתקופה הקרובה תידרש קבלת החלטות ובעיקר בנוגע לסגל השחקנים כשעל הפרק עומד המשך דרכם של מספר שחקנים שלא היו שותפים לאורך כל המשחקים האחרונים ביניהם סארי פלאח, וונדרסון ועלאא אבו סאלח.

#בניסכנין

כתבות נוספות