לוד נותרה מחוץ לפלייאוף העליון, שער ניצחון של ארמלי הכניס את בית"ר ת"א לשמינייה הראשונה

דרמת מחזור הסיום של העונה הסדירה: שער עצמי של בני לוד והפרש שער אחד בלבד במאזן הכללי מנע ממנה להיכנס לפלייאוף העליון, ארמלי כבש שער ניצחון דרמטי והכניס את בית"ר ת"א רמלה לשמינייה הראשונה.

המחזור האחרון של העונה הסדירה בלאומית היה לוהט ומותח במיוחד כשהשאלה המרכזית שעמדה בפתח שריקת הפתיחה בכל המגרשים היא מי תצליח להיכנס לשמיניית הפלייאוף העליון כשבית"ר ת"א רמלה ובני לוד היו חייבות ניצחון בכדי להשלים את המשימה, לעומת הפועל עפולה שידעה שבמידה ולא תנצח היא חייבת להתפלל למעידה של קבוצתו של אזברגה.

הפועל בני לוד אירחה את מכבי אחי נצרת במגרשה הביתי במטרה להשיג ניצחון שימשיך את התקופה שלה, יעשה את הבלתי צפוי ויכניס אותה לשמינייה הראשונה. המחצית הראשונה בין הקבוצות הסתיימה מאופסת אך עם פתיחת המחצית השנייה נראה שהמשחק תפס כיוון ובדקה ה-52' רז שביט קבע 1-0 למארחת לוד, השער של שביט הציב את קבוצתו חזק בתמונת הפלייאוף.

שחקני בני לוד ואחי נצרת

צילום: יוסף אבו מארסה, הדף הרשמי בני לוד

השמחה של בני לוד נמשכה עד הדקה ה-61' בה קרה מקרה אכזרי ובו בן אלגרבלי כבש שער עצמי בעוד ניסה להרחיק כדור ארוך שנשלח לרחבה אך נגח אותו מעל שוערו והכדור נכנס פנימה. השער של אלגרבלי סיבך את קבוצתו ומנע ממנה להשיג ניצחון, אך החלק האכזרי יותר הוא החישוב של תוצאות המגרשים האחרים וקביעת שמיניית הפלייאוף העליון בעוד הפועל עפולה הפסידה, מה שהעמיד אותה ואת לוד במספר נקודות זהה אך הפרש שערים וליתר דיוק שער זכות נוסף אחד בלבד במאזנה של עפולה קבע כי היא תהיה זו שנכנסת לשמינייה הראשונה ולא בני לוד.

במשחקים נוספים כבשו פאדי זידאן וקייס גאנם במהפך והניצחון 4-1 של רמת השרון על הפועל מרמורק, ניצחון שני רצוף למאמן נועם שוהם וקבוצתו שנותן להם אוויר לנשימה ומרחיק אותם מהתחתית קבע 1-1 וקייס גאנם חתם את התוצאה 3-1 שמיקמה אותה. סוהיל ארמלי כבש שער ניצחון ענק מול הפועל עפולה שבזכותו קבוצתו בית"ר ת"א רמלה נכנסה באופן רשמי לפלייאוף העליון.

הכניס את קבוצתו לפלייאוף העליון. ארמלי

צילום: הדף הרשמי בית"ר ת"א רמלה

#בנילוד #סוהילארמלי #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות