כאוכב עשתה היסטוריה ועלתה לליגה א'. נביל עלי:"אנחנו קבוצה של לוחמים עם מאמן מצוין"

כאוכב עשתה היסטוריה ועלתה לליגה א' אחרי ניצחון על מכבי שפרעם במשחק האחרון של העונה. הקפטן נביל עלי: "אנחנו קבוצה של לוחמים עם מאמן מצוין, עשינו היסטוריה". 

 

אווירת חג לבש אמש הכפר כאוכב כאשר הקהל הביתי צבע את הכפר ואת האצטדיון באדום והגיע כדי ללוות את השחקנים במשחקם האחרון עם מטרה אחת , רק לראות את הקבוצה הביתית שלהם מנצחת את מכבי שפרעם ועולה ליגה. עלי חביב אללה לא חיכה הרבה וכבר בדקה ה-5' קיבל כדור על סף הרחבה ומהאוויר בחצי מספרת בעט כדור חזק מימין לשוערה של שפרעם וקבע 1-0 מהיר, שער שפתח את חגיגיות הקהל שבא היום כדי לחוות עלייה.

 הקהל המרשים של כאוכב 


אחרי רצף הזדמנויות שלא נוצלו לטובתה של כאוכב שנראתה חדה ומדויקת, המשחק נוהל לרובו באמצע המגרש כאשר כאוכב ניסתה להרגיע את המשחק ולשמור על התוצאה שמבטיחה לה את הניצחון. במחצית השנייה כאוכב ידעה שאסור לה למעוד והיא חייבת לשמור על היתרון ואף במידת הצורך להגדיל אותו לכן התחילה ללחוץ. עלי חביבאללה שנמצא בכל מקום בחלק ההתקפי ניסה פעם אחר פעם להגיע להזדמנות כדי לכבוש את השני, רק שהגנת שפרעם הבחינה בתנועותיו של עלי ונצמדו אליו יותר כדי לעצור אותו. 


כאוכב הייתה ביתרון אך נראתה משחקת בלחץ שנתן לשפרעם להחזיק יותר בכדור ולהניע את הכדור ברוגע עם ניסיונות למתפרצות. נביל עלי בשתי הכנסות כדור נפלאות למחמד זידאן הראשונה בדקה ה-69' כאשר זידאן חצי בעט חצי מסר והכדור חלף ליד העמוד. חלפה דקה אחת בלבד ושוב מחמד זידאן באחד על אחד לאחר פעולת הכנה אדירה של נביל הפעם זידאן כן בעט וכן כבש וקבע 2-0 אדיר לכאוכב. 

שחקני כאוכב ואיימן חלאילה חוגגים 

 

כשהיא בדרך לניצחון ולליגה א' ומאותו שער שני, כאוכב התחילה להעביר את הזמן בתקווה להתחיל כבר את החגיגות. בתוך תוספת הזמן מכבי שפרעם צימקה את התוצאה מכדור חופשי מדויק של הבלם חסין בושנאק וחתם את תוצאת המשחק 2-1 לכאוכב שעשתה עם הניצחון הזה רגע הסטורי ועלתה לליגה א'.

 

קפטן הקבוצה נביל עלי אמר בסיום: "עשינו צעד מצוין עבור הכפר, תודה רבה לכל האוהדים שהיו איתנו כל הזמן ותמכו בנו. השער המוקדם עזר לנו המון לאורך כל המשחק. הפציעה? גם עם שבר ברגל הייתי עולה לשחק ונתתי את מה שאני יכול. אנחנו קבוצה של לוחמים עם מאמן מצוין, עשינו רגע היסטורי". 

 נביל עלי(משמאל) 

 

 

 גם מוחמד אבו ריא התלבש ביום החגיגי

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload