חלוקת נקודות בין באקה אל גרבייה לעירוני טבריה. סארי חאג' יחיא: "היינו יותר טובים, הגיע לנו לנצח"

חלוקת נקודות בין באקה אל גרבייה לעירוני טבריה: לזמי כבש ראשון והמארחים השלימו מהפך, אלא ששער שוויון של סארי חאג' יחיא קבע חלוקת נקודות בין הקבוצות. 

 

במסגרת המחזור ה-27 של ליגה א׳ צפון הפועל באקה אלגרבייה התארחה היום (רביעי) בעיר הכנרת אצל עירוני טבריה לקרב חשוב מאוד מבחינתה כשהיא עדיין חולמת על מקום בפלייאוף וניצחון על הקבוצה מעיר הכנרת יכול להותיר אותו בחיים. בהיבט הסגל, מי שהמשיך לקבל את הקרדיט בין הקורות הוא השוער הצעיר אסיל עוויסאת.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק


האורחים מבאקה פתחו את המשחק בצורה טובה מאוד והגיעו לכמה הזדמנויות אך השער איחר להגיע ורק בדקה האחרונה של המחצית הראשונה הצליח אריאל לזמי לכבוש את השער ולקבוע 1:0 מוצדק לבאקה אלגרבייה. 

 

המקומיים עלו לחצי השני בטירוף וכבר בדקה הראשונה של המחצית השנייה כפיר בן דוד איזן את התוצאה וקבע שוויון 1:1. טבריה הייתה יותר טובה בדקות שלאחר מכן ובדקה ה-59' שלום עקיבא השלים את המהפך והעלה את הטבריינים ליתרון 2:1. 
השער רק הטריף את השחקנים של באקה שלא רצו להפסיד בכל מחיר וזה השתלם להם כאשר סארי חאג׳ יחיא השווה ל-2:2 בדקה ה-73' וקבע את התוצאה הסופית של המשחק.

סארי חאג' יחיא / צילןום: נזיה סולטאן 

 

חלוקת הנקודות בכנרת הותירה את באקה אלגרבייה במקום השביעי עם 38 נקודות במאזנה ובמרחק של 6 נקודות מעירוני טבריה שנותרה במקום החמישי אשר מעניק לה בסוף העונה מקום במשחקי הפלייאוף.

 

כובש שער השוויון סארי חאג' יחיא אמר ליאללה ספורט: "הרגשה של פספוס, היינו בהרבה יותר טובים מהם והיה מגיע לנו לנצח אבל לצערי זה לא קרה. אנחנו ממשיכים קדימה ואולי יקרה נס למרות שזה קשה, המשחק אתמול היה יכול להכניס אותנו חזק לפליאווףאם היינו מנצחים וחבל שזה לא קרה, הייתה הזדמנות טובה". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload