טירה כבשה חמישייה והביסה את אסי גלבוע

טירה הביסה 5-1 את אסי גלבוע: קירטבה(צמד), עבד מנסור, אלירן שמש ואמיר עבד אלחי חגגו. גיא רפאלי הורחק. סמארה: "משחק נהדר שלנו אבל עדיין לא נשארנו סופית, נחכה לתוצאה של שפרעם נגד מגדל היום ונהיה יותר חכמים".

קבוצתו של מוחמד סמארה התארחה אמש(שלישי) למשחק שעשה את הספתח למחזור המכריע והגורלי שמצפה לנו היום. על פניו היציאה למפגש מול אסי גלבוע הייתה נראית כמוקש עבור מ.ס טירה שהגיע לאחר התבוסה לקרית אתא ובסגל חסר, אלא שבפועל המשחק היה שייך לה מהדקה הראשונה ולא רק כביטוי אלא כבחלוף דקה אחת בלבד משריקת הפתיחה כבר מצא עבד מנסור את הרשת והעלה את קבוצתו ליתרון.

טירה הגיעה רעבה וניצלה את פתיחת המשחק הרעה של הגלבוע כשכבר בדקה ה-14' הכפילה את היתרון שלה באמצעות שער של מיכאל קירטבה שלא הסתפק בשער בודד והשלים צמד בדקה ה-27' שקבע 3-0 מוחץ לקבוצתו עוד לפני סיום המחצית הראשונה. עד לסיום המחצית ניסה המאמן רז משולם להגיב למצב והחליט לבצע שינוי בהרכב כשהוציא את מוחמד קנוואתי והכניס במקומו את זיו סויסה אך זה לא סייע לו לשינוי המתרחש וכל זאת לא רק הצרות של הגלבוע שנותרה בעשרה שחקנים לאחר הרחקתו של גיא רפאלי אשר ביצע עבירה על שוער טירה וספג כרטיס צהוב שני.

השלים צמד מהיר. קירטבה / צילום: נזיה סולטאן

המחצית השנייה לא בישרה אחרת עבור הקבוצה מהגלבוע שנקלעה לפיגור ענק ובדקה ה-69' אמיר עבד אלחי הצטרף לחגיגה עם שער משלו ומי שחתם את הניצחון הגדול של טירה הוא החלוץ אלירן שמש שקבע 5-0 לקבוצתו מ.ס טירה. חשיבות הניצחון הזה היא גדולה מאוד עבור מ.ס טירה שתמתין לתוצאה הסופית הערב בין שפרעם למגדל העמק שעשויה לחתום את הישארותה בליגה באופן רשמי.

מאמן הקבוצה מוחמד סמארה אמר ליאללה ספורט על הניצחון הגדול: "משחק נהדר שלנו. לא היה קל להרים את השחקנים אחרי התבוסה בשבוע שעבר ואני שמח מאוד שהצלחתי להרים אותם. יש לי שחקנים גברים שעשו עבודה טקטית מצוינת במשחק. עדיין לא נשארנו סופית, נחכה לתוצאה של שפרעם נגד מגדל היום ונהיה יותר חכמים".

מוחמד סמארה / צילום: נזיה סולטאן

#מסטירה

כתבות נוספות