ברכות: הפועל בני מוסמוס הבטיחה את העלייה לליגה ב'

הפועל בני מוסמוס ניצחה את בית"ר עפולה והבטיחה את עלייתה לליגה ב'. נסים אגבארייה: "הייתה לנו את אחת העונות הנפלאות במדינה. מגיעה מילת כבוד לשחקנים, לקהל ולהנהלה".

מחזור אחד לפני תום העונה, יצאה בני מוסמוס למפגש מול בית"ר עפולה כשהיא יודעת שזו הזדמנות עבור לחתום את עלייתה לליגה ב' מחזור אחד לפני סיום העונה. קבוצתו של נסים אגבארייה לא התקשתה, ניצחה בתוצאה 9-0 בכך הבטיחה את העלייה החלומית שלה לליגה ב'.

מוסמוס עברה מסע מדהים שמעבר להישגיו בליגה, היא עשתה הישג מרשים בגביע המדינה כשניצחה את בני לוד מהליגה הלאומית והביאה כבוד גדול לקבוצה.

החגיגות היום בעפולה

מאמן הקבוצה נסים אגבארייה אמר ליאללה ספורט על הרגע המרגש: "עברנו שנה מאוד ארוכה וההתרגשות הייתה בכל משחק מלווה עם מתח ולחץ שהקשו עלינו, זה להיות כל הזמן עם גב לקר כשאתה יודע שאסור להפסיד נקודות. במקביל היינו עם במבע הגביע שהביא הרבה כבוד גם ליישוב וגם לקהל ולקבוצה. מבחינתנו אפשר לסכם את העונה אמנם יש עוד משחק נגד המתחרה באקה אבל הניצחון היום הבטיח לנו את העלייה".

עוד הוסיף אגבארייה על העונה שעברו: "הייתה לנו עונה אחת הנפלאות במדינה אפילו שמדובר בליגה ג'. לעשות 20 ניצחונות והפסד אחד וזה בלי המשחק שחסר ואני מקווה שננצח אותו, עם יחס שערים כזה נפלא מגיעה לבחורים שלי, לקהל ולהנהלה מילת כבוד וכל אחד נתן את חלקו עד שהגענו לאן שהגענו. אני מודה גם לתקשורת שנתנה לנו חשיפה טובה וחא הזניחה אותנו חמרות שמדובר בקבוצה ברזולוציה של ליגה ג' אבל תודה לאל היה משהו נפלא ומגיע לנו ומגיע ליישוב שימחנו הרבה אנשים וזה יפה וטוב מאוד. עכשיו נשאר המשחק מול באקה טמקווה שנחגוג גם ניצחון שם, כולם מחכים למשחק הזה בכיליון עיניים, כולם קוראים למשחק הזה משחק העלייה ומקווה שלא נאכזב".

על המשך דרכו האישית בקבוצה הוסיף: "עברנו שנה מעייפת. ננוח חודשיים ואז נדבר, אם ירצו אותי אני אגיד מה שיש לי והם יגידו מה שיש להם ובשמחה. מקווה שיהיה ורוד"

#הפועלאכסאל #באקהאלגארבייה

כתבות נוספות