וג'די אלקיש ידריך את בני טובא במשחקי הפלייאוף

לאחר עונה מוצלחת בתפקיד מאמן בני ממב"ע גולן, וג'די אלקיש ידריך את טובא בשלב משחקי פלייאוף על העלייה לליגה ב'.

לאחר סיום עונה חלומית מבחינתו בה הצליח לעשות היסטוריה ולפגוש את מכבי תל אביב בשלב 32 של גביע המדינה, וג׳די אלקיש, המאמן של בני ממב״ע הגולן מצטרף לצוות המקצועי של הפועל טובא זנגריה מליגה ג׳ ויעמוד על הקווים במשחקי המבחנים. 

וג׳די התחיל את הקריירה שלו כשחקן בהפועל טובא והצטרף אליה בעודו בן 18 שנים, טובא דאז הייתה בליגה א׳ והפעם הוא הוזעק לקבוצתו לתפקד כמאמן בתקווה להוביל את בני טובא בסוף משחקי המבחנים לליגה ב׳.

אתגר חדש. וג'די אלקיש(משמאל) 

אלקיש נשמע מאוד מתרגש לאחר הצטרפותו לקבוצת נעוריו ואמר ליאללה ספורט: "אני בחיים לא חושב לעבור לקבוצה אחרת חוץ מבני ממב״ע כי היא כמו בן בשבילי אבל הסיפור בנוגע לטובא משהו אחר. כל האנשים בטובא הם חברים טובים וסה הזמן להחזיר להם טובה על המשעים הטובים והתמיכה בנו למשך שנתיים כששיחקנו במגרשם הביתי. אני מאמין שטובא תצליח לעלות לליגה ב׳ בסוף משחקי המבחנים כי יש שם שחקנים עם כישרונות מצוינים ואני עושה את כל המאמצים על מנת לחבר ביניהם מבחינה טקטית על כר הדשא״.

אלקיש כבר ערך את הופעת הבכורה בתפקיד מאמן טובא בשבוע שעבר כאשר פגש את צעירי סכנין אותה הביסה טובא 5:0 והצליח להבטיח לבני טובא מקום בפלאייוף העליון לקראת המפגש הבא מול מכבי שעב ב-9 באפריל.


כתבות נוספות