ק"ש הפסידה בחצי הגמר והודחה מגביע המדינה: שכר העלה את קבוצתו ליתרון, הירושלמים השלימו מהפך

עירוני ק"ש הפסידה 3-2 לבית"ר ירושלים בחצי גמר גביע המדינה. שכר הדהים את הירושלמים בדקה ה-31', אך סילבסטר השלים צמד ויחד עם שער של סאבו(פ) השלימו מהפך. עידן נחמיאס רק צימק בתוך תוספת הזמן.

הקבוצה הצפונית יצאה למפגש חצי גמר גביע המדינה הערב(ראשון) באצטדיון סמי עופר במטרה להציל את העונה שלפחות בהיבט משחקי הליגה כבר אבדה. מנגד, היריבה הירושלמית שנמצאת חזק בצמרת הליגה חולמת העונה על דאבל ולעיני עשרות אלפי האוהדים שצבעו את סמי עופר בצבעי צהוב-שחור רצתה לעבור את קבוצתו של חיים סילבס, אותה עדיין לא הצליחה לנצח העונה במסגרת הליגה.

בהיבט הסגל, מי שהמשיך לקבל את הקרדיט בין הקורות הוא השוער מהדי זועבי שכזכור קיבל את אפודת השוער הראשון לאור פציעתו של איתמר ניצן שחזר השבוע לכשירות מלאה. בנוסף אליו פתחו בהרכב מוחמד שכר ואיאד אבו עביד. המשחק נפתח לטובתה של ק"ש אשר הציגה מחצית ראשונה חד צדדית עם יכות טובה מאוד וזה כמעט השתלם לה בשער יתרון מהיר מאוד בדקה ה-6' שכבש האסלביינק אלא שהשופט פסל אותו ושרק לנבדל.

שחקני קריית שמונה

צילום: עובאדה אכתילאת

השער המהיר של ק"ש אמנם נפסל, אך זה לא מנע ממנה להמשיך ולנצל את היכולת החלשה של בית"ר ירושלים ובדקה ה-31' מוחמד שכר הדהים את עשרות אלפי האוהדים בסמי עופר והכניס לרשת כדור עומק ששלח לו האסלביינק ובכך העלה את קבוצתו ליתרון שנשמר עד לסיום המחצית.

המחצית השנייה נפתחה אחרת לחלוטין מצדה של בית"ר ירושלים אשר הציגה יכולת שונה לחלוטין מזו של המחצית הראשונה ותקפה פעם אחר פעם את השער של זועבי. בדקה ה-53' השינוי של בית"ר בא לידי ביטוי גם על לוח התוצאות לאחר שיקוב סילבסטר נגר פנימה כדור מרשים ששלח אנתוני וארן.

היכולת הטובה של הירושלמים נמשכה, אמנם מי שהצליחה להגיע להזדמנות מסוכנת היא ק"ש כאשר סאן מנחם נותר במצב של אחד על אחד מול קליימן אך לא הצליח להכניעו. בדקה ה-79' וחמש דקות בלבד לאחר ההחמצה של מנחם, מי שהצליחה להעניש בשנית ולהשלים מהפך זו בית"ר ירושלים כאשר סילבסטר ניצל כדור מצוין ששלח עזרא לרחבה והשלים צמד משלו ומהפך גדול בסמי עופר.

השער לא הספיק לקבוצתו כדי לנצח. שכר

צילום: הדף הרשמי עירוני ק"ש

בדקה ה-88' ק"ש נענשה בשנית ובזאת גם איבדה את סיכוייה להשוות את התוצאה כאשר אריק סאבו שלח פנימה כדור עונשין מ-11 מטרים שנשרק לטובתה של בית"ר לאחר עבירה בתוך הרחבה של מהדי זועבי. ק"ש מצדה הצליחה רק לצמק בתוך תוספת הזמן משער של עידן נחמיאס אבל זה לא עזר לה כדי להצליח לעבור שלב ומי שחגגה בדרך לגמר גביע המדינה שייערך מול הפועל חיפה שניצחה את רעננה בחצי הגמר הראשון היא בית"ר ירושלים.


כתבות נוספות