גביע המדינה: כליבאת ורעננה ינסו להמשיך את ההיסטוריה, זועבי צפוי להמשיך בין הקורות בק"ש

חצאי גמר גביע המדינה ייצאו הערב לדרכם: הפועל רעננה מול הפועל חיפה ועירוני ק"ש מול בית"ר ירושלים. כליבאת ימסה לעשות היסטוריה עם רעננה, זועבי צפוי להמשיך בין הקורות בק"ש.

הפועל חיפה - הפועל רעננה (18:00)

קבוצתו של ניר קלינגר שעושה עונה מרשימה, רוצה ללכת על כל הקופה ולהשיג תואר העונה כשהיא נמצאת גם במאבק על הגביע וגם במאבק האליפות בין הרביעייה הראשונה של הליגה. הפועל חיפה נמצאת במומנטום שלה, אמנם היא פוגשת את הפועל רעננה במומנטום מצוין לאחר פתיחת עונה קשה במיוחד שהייתה יכולה להיראות בשלב זה אחרת לחלוטין, אלא שהשינוי של קורצקי ושחקני הרכש שהשלימו את החוסר המדויק בקבוצה, הוציאו אותה לדרך חדשה בה היא מציגה כדורגל חיובי ואף הצליחה להתרחק מעט מהתחתית כדי לקבל דחיפת כוח ואוויר לנשימה. בנוסף למומנטום מהליגה, קיימת התרגשות רבה בהפועל רעננה שכן מדובר באירוע היסטורי עבור המועדון להגיע למעמד חצי גמר גביע המדינה. 

בין השחקנים אשר הגיעו לרעננה בשבוע האחרון של חלון ההעברות וצפוי לפתוח גם בהרכב הערב נמצא מוחמד כליבאת. כזכור, כליבאת שיחק במועדון מהשרון בחצי העונה שעברה ורשם בו תקופה מוצלחת ובתחילת העונה חזר לקדנציה נוספת בבני סכנין, אלא שהיא התפתחה אחרת משציפה וגם סבל מלא מעט פציעות. השבועות האחרונים של כליבאת, בהם בין היתר כבש שלושה שערי ליגה בארבעה משחקים, מוכיחים כי על אף התקופה בסכנין, הוא לא מוותר על קדמת הבמה גם בעונה זו נראה שהפועל רעננה עושה טוב למוחמד כליבאת ומוחמד כליבאת עושה טוב להפועל רעננה.

מוחמד כליבאת / צילום: הדף הרשמי הפועל רעננה

עירוני ק"ש - בית"ר ירושלים (20:50)

הקבוצה הצפונית תשחק הערב מול הירושלמים במטרה לעשות צעד ענק בדרך לתואר שאולי יצליח לשנות את פני העונה הלא כל כך מוצלחת שלה. מנגד, תעמוד יריבה שנמצאת בעונה מצוינת עם סגל חזק וההתקפה הטובה והפורה ביותר בליגה. מי שיצטרך להתמודד עם ההתקפה הזו היא הגנת ק"ש כאשר מ י שצפוי להיות חלק ממנה גם הערב הוא השוער הצעיר מהדי זועבי. אמנם איתמר ניצן חזר לכשירות מלאה, אך מי שצפוי לעמוד בין הקורות במשחק הערב הוא זועבי אשר עשה תקופה נפלאה בשער הצפוניים לאחר ש"הוזעק" אליו לאור פציעתו של השוער הראשון איתמר ניצן. . 

לוקח הזדמנויות בשתי ידיים. זועבי / צילום: חליל חאדר


כתבות נוספות