שלומי דורה: "אם נדע להתחיל בתנופה את הפלייאוף זה ייתן לנו את הדחיפה להמשך"

בין ראשל"צ ללוד אחי נצרת הצליחה להבטיח את מקומה בפלייאוף העליון. שלומי דורה: "הפלייאוף יהיה אחר לגמרי, צריך להתחיל בתנופה וזה ייתן לנו דחיפה להמשך. לוד תרצה לנצח בכל מחיר ואנחנו צריכים להתעלות על עצמנו ולחזור עם הנקודות".

אחי נצרת ניצחה בחמישי האחרון את הפועל ראשל"צ בביתה ובכך הבטיחה את מקומה בפלייאוף העליון מחזור אחד לפני תום העונה הסדירה. לאחר הניצחון אמר מאמן הקבוצה שלומי דורה ליאללה ספורט: "הגענו למשחק בפער של שלוש נקודות מראשון שהיא אחת מהמתמודדות על הכרטיס לליגת העל וידענו שאם אנחנו רוצים להמשיך לתכנן ולחלום אנחנו חייבים קודם כל לעבור את המשחק הזה והשחקנים עשו את זה בצורה חלקה".

על הבדלי הרמות בין המחצית הראשונה לשנייה הוסיף: "ככל שהזמן עבר שחקני ההכרעה שלנו היו מעורבים בגולים, כל השחקנים בחלק הקדמי עשו עבודה טובה בחצי השני. במשך כל המשחק הניצחון הוא ראוי ומגיע לנו".

צפו בראיון המלא של שלומי דורה

לקראת המשך הדרך של קבוצתו בצמרת: "חצי ליגה חיפשה את הפלייאוף העליון, הבטחנו את המקום ואני חושב שיש לנו מקום שם. הפלייאוף יהיה אחר לגמרי ומתחיל כבר בשבוע הבא מול לוד. אם נדע להתחיל בתנופה את הפלייאוף זה ייתן לנו את הדחיפה להמשך".

בנושא כמות הפצועים הגדולה בקבוצה: "זו קבוצה וזה חלק מהכדורגל, צריך לדעת להתמודד עם זה ולמלא את החוסרים. שמח שידענו למצוא את ההרכב הנכון אבל זה חלק מהמשחק וצריך להתמודד. יש לנו סגל חזק עכשיו ואני מקווה מאוד נדע לנצל אותו עד סוף העונה".

לקראת המשחק הקרוב מול בני לוד: "הם ירצו לנצח בכל מחיר כדי להיכנס לפלייאוף, מקווה שנתעלה על עצמנו כדי לחזור עם הנקודות משם כי זה מאוד חשוב לנו להמשך".

#אחינצרת

כתבות נוספות