הנהלת דבורייה: "אנחנו מוכנים לחגיגות ברביעי, לא מתייחסים לתוצאות אחרות שיהיו"

הנהלת דבורייה: "אנחנו לא מתייחסים לתוצאות האחרות, ברביעי ננצח ונחגוג את העלייה". ואיך התפתחה הסאגה סביב ההכרעה במקרה של שוויון נקודות? קראו.

בזמן שהמתח במחוז צפון ב' נמצא בשיאו, בדבורייה לא חוששים לצאת בהצהרות לגבי המחזור המכריע של העונה. כזכור, דבורייה וזלפה עומדות על מספר נקודות זהה לאחר המעידה של המוליכה מול טירת כרמל אמש וביום רביעי הקרוב(4/4) ייצאו שתיהן למפגשים המכירעים של העונה, משחקים על עליית ליגה בהם זלפה תתארח בערערה ודבורייה תארח את רמות מנשה. כל מעידה של אחת מהן במשחק שלה תכתיר את היריבה הצמודה כעולה הרשמית לליגה א' צפון.

הרגע המכריע של הליגה / צילום: אייהם ג'בארין  

על פי מכתב שהוציאה ההתאחדות לכדורגל לפני כעשרה ימים, במידה ויהיה שוויון נקודות זהות העולה תיקבע ראשית על פי מספר נצחונות ורק לאחר מכן על פי המפגשים ביניהן, אלא שלטענת דבורייה יש בידם כתב מטעם גורם בהתאחדות המאשר להם כי במצב של שוויון נקודות זהות העולה תיקבע ראשית על פי המפגשים ביניהן ובמצב כזה כאמור הנטייה היא לטובתם. עוד טענו בדבורייה כי הכתב שהגיע לידם הינו מפי גורם מוסמך ו"אם בהתאחדות ישנו את מה שאמרו לנו לפני זמן רב, אנחנו נלך עד הסוף ונגיע גם לבית הדין העליון". 

עוד הוסיפה הנהלת דבורייה לקראת המפגש המכריע של העונה: "אנחנו צופים שיהיו מעל 2000 אוהדים במשחק הזה, יום רביעי יהיה יום חג פה בכפר, אף אחד לא יעבוד וכולם יגיעו לתמוך בקבוצה. אנחנו מוכנים לחגיגות".

יחגגו או ייצאו מאוכזבים? / קהל דבורייה

המסמך שיצא מטעם ההתאחדות לכדורגל


כתבות נוספות