הערב: אחי נצרת מארחת את הפועל ראשל"צ

הערב: אחי נצרת מול הפועל ראשל"צ. אחמד ג'אבר: "אנחנו בשלב הכי חשוב שלנו, חייבים המשכיות" 

אחי נצרת תפגוש היום (עילוט, 19:30) למפגש ראש בראש את הפועל ראשל"צ שבמקום השלישי. אחי רחוקה רק שלוש נקודות מראשל"צ וחמש נקודות מהמקום השני אשר ממוקמת בו הפתעת העונה הפועל חדרה. קבוצתו של שלומי דורה תקווה להוציא לא פחות מניצחון הערב בכדי לבסס את מעמדה בפלייאוף העליון ולהגדיל סיכוייה להישאר בתמונת העלייה לליגת העל ובמקביל גם תקווה למעידות של הקבוצות המתחרות על המקום השני כשהמחזור הזה יספק הרבה משחקים של קבוצות בחלק העליון אחת נגד השנייה. הליגה הלאומית חוזרת לאחר פגרת הנבחרות ומחזירה איתה את כל המתח. שלומי דורה ניצל את הפגרה בכדי להכין את שחקניו למשחק החשוב היום. בהיבט הסגל שיעמוד לרשותו של דורה, יחסר  חסן אבו זייד הפצוע שממשיך להיעדר מאימונים וספואן חילו שקיבל מכה אתמול באמצע האימון יהיה בספק למשחק יעבור היום מבחן כשירות כדי לאשר את השתתפותו.


ייעדר. אבו זייד / צילום: איהאם ג'בארין בצד החיובי, הישואן כיוואן יחזור לסגל מפציעה ובהייה נכנס לכושר משחק בצורה מלאה ונמצא בתמונת ההרכב להערב.  באחי היו מאוד מעודדים מהיכולת שהפגינה הקבוצה במשחק החוץ האחרון נגד הפועל פ"ת שלמרות התיקו שחקניו של דורה הפגינו משחק מצויין ויקוו מאוד להמשיך היום באותה יכולת בתקווה לשפר את יכולת ההבקעה שלהם בחלק ההתקפי לכך שיתרגם את שליטת הקבוצה במשחק וינצלו יותר את ההזדמנויות הרבות שהקבוצה מגיעה אליהן. מנהל קבוצת אחי נצרת אחמד ג'אבר אמר לקראת המשחק: "אנחנו בשלב שהכי חשוב בו כרגע הוא השגת הנקודות וניצחון היום ישרת את המטרה. הצגנו משחק טוב נגד פ"ת למרות התיקו אם נמשיך באותה יכולת מאמין שננצח. נכון שכדי להמשיך להאמין אנחנו חייבים להיות בפלייאוף העליון, אבל אנחנו רוצים לעלות וכדי לעשות זאת חייבים לתת המשכיות לנצחונות ולייצר ברצף כדי לקבל יותר ביטחון ולאסוף יותר נקודות". 


חוזר לסגל. כיוואן / צילום: אייהאם ג'בארין  הרכב משוער: גד עמוס, נאאל חוטאבא, אמיל ניניו , יאיא פטי, אחמד שעבאן, אמג'ד סלימאן, אדילסון בהייה (ספואן חילו), שלומי חנוכה(אכרם שריח), עלאא בכר, עוביידה אבו רביע(הישאם כיוואן), עידו אקסברד.


כתבות נוספות