צמד של אנס דאבור העניק לבני לוד ניצחון דרמטי על הפועל עפולה

בקו עלייה: כשהיא בעשרה שחקנים, אנס דאבור הוביל את בני לוד לניצחון יקר(2-1) עם צמד שערים משלו. ויקטור מרעי הורחק.

בדומה למצב בכל הליגות אשר קרובות לסיומן, גם בליגה הלאומית מדובר בימים של רגעי הכרעה כשאחת השאלות המסקרנות בעוד אנחנו נמצאים מחזור אחד לפני תום העונה הסדירה היא מי תצליח להיכנס לפלייאוף העליון. אם כך, בני לוד אשר נמצאת בתקופה נהדרת, הגיעה למשחק לא פשוט נגד הפועל עפולה שמצדה רוצה להמשיך בעונה היפה ולסיים אותה בטעם מתוק בפלאייוף העליון.

המשחק נפתח בצורה טובה מצדה של לוד שלחצה על השער של המארחת עפולה והגיע למצבים רבים. הלחץ של לוד גם השתלם בדקה ה-13' כשהכוכב שלה אנס דאבור הוביל התקפה נהדרת וסיים אותה בשער אדיר שהעלה את קבוצתו ליתרון 1-0 מהיר. לאחר השער המשחק התאזן ועפולה התחילה להיכנס למשחק ואף להשתלט עליו לרגעים רבים, מה שאילץ את לוד לחזור אחורה ונראה היה שרק רצתה לסיים ולשמור על היתרון, אך בכדורגל ידוע כי לרוב מי שמתגונן עלול גם לשלם מהר ובדקה ה-40' אליאור סיידר אכן כבש את שער השוויון והוריד את הקבוצות בשוויון 1-1 להפסקה.

המצטיין. אנס דאבור

צילום: יוסף אבו מרסה, הדף הרשמי בני לוד

המחצית השנייה הייתה שקולה עם קצב מהיר עד הדקה ה-64' כשויקטור מרעי ספג כרטיס אדום והותיר את קבוצתו בעשרה שחקנים. לאחר ההרחקה עפולה הגיעה למצבים רבים ושוער לוד שהיה במשחק מצוין עצר כל ניסיון שלה. לאחר מספר דקות של לחץ מצדה של עפולה, לוד יצאה להתקפה מתפרצת מהירה ואנס דאבור השחקן הכי טוב על מגרש סיים אותה בשער גדול שעל אף החיסרון המספרי הכפיל את היתרון של קבוצתו וקבע 2-1 שנשמר עד הסיום ורשם עוד צעד גדול בדרך שאט אט השכיחה את פתיחת העונה הרעה של קבוצתו של סלימאן אזברגה אשר לרגעים רבים הייתה נראית כמועמדת לירידה והיום נמצאת קרובה מאוד לפלייאוף העליון.

#בנילוד #אנסדאבור

כתבות נוספות