לאומית: עלי חטיב שב לסגל חדרה והצטיין, והיב חביב אללה כבש להפועל פתח תקווה

רגע לפני תום העונה הסדירה של הלאומית המאבק בצמרת ועל מקום בפלייאוף נמצא בשיאו בעוד נציגה מהמגזר נוכחת בצורה חזקה בצמרת ושחקני מגזר רבים נטלו חלק בהצגות של קבוצתם: והיב חביב אללה כבש להפועל פתח תקווה, עלי חטיב נכנס כמחליף והצטיין בשורות חדרה.

השחקן הבולט ביותר במדי הפועל חדרה הלוהטת, עלי חטיב, נכנס הערב (חמישי) כמחליף במפגש נגד הפועל מרמורק שכזכור, עלתה יחד עם חדרה העונה לליגה הלאומית. חטיב עבר החלמה מניתוח ועד לפני כמה ימים עוד שהה בבית החולים. ברגע שהוא עלה לכר הדשא הוא שינה את פני המשחק ומיד לאחר כמה דקות הצליח לייצר הזדמנות טובה לקבוצתו לעלות ליתרון שבסופה השופט פסק לכדור עונשין מ-11 מטר אבל חטיב לא דייק, שלח את הכדור לפינה הימנית וסחט הצלה ענקית מהשוער.

הקשר המצוין של חדרה לא ויתר ורצה לכפר על החמצת הפנדל שלו, לא הפסיק לרוץ על המגרש ולבנות התקפות מצוינות לקבוצתו ובסוף זה השתלם לו בגדול כאשר בדקה ה-95' חטיב התחיל מהלך מצוין באמצע המגרש והעביר את הכדור ימינה ללבאבידי שהגביה כדור לתוך הרחבה ובסופו של דבר גיא כהן הצליח לדחוק פנימה ולרשום ניצחון דרמטי להפועל חדרה שחיזק את מעמדה בטבלה במקון השני עם 50 נקודות.

עלי חטיב / צילום: אבי רביבו

שחקן אחר שרשם הופעה מצוינת במדי קבוצתו הוא והיב חביב אללה שחקנה של הפועל פתח תקווה שרוצה לברוח מהאזור המסוכן שהתארחה אצל עירוני נשר שכבר עושה את הדרך חזרה לליגה א׳. המלאבסים פתחו את המשחק בצורה מרהיבה וכבר בדקה ה-2' והיב חביב אללה ניצל כדור רוחב מצד שמאל ובנגיעה מדהימה דחק את הכדור לרשת של נשר.

לאחר מכן נשר התעוררה, עצרה רצף שיא שלילי של מעל 1000 דקות ללא הבקעת שער והצליחה להפוך את התוצאה משערים שכבשו לאויס זומה (15) ובן לוי (21) אך חביב אללה וחבריו הצליחו לחזור הביתה עם נקודה יקרה כאשר נס זמיר השווה בדקה ה-53' וקבע את תוצאת המשחק הסופית מול הקבוצה מהמקום האחרון שמצדה השיגה נקודה ראשונה לאחר שבעה משחקים.

והיב חביב אללה במעמד הצטרפות להפועל פתח תקווה העונה


כתבות נוספות