הפעם לא ייקחו את זה ממנה: מכבי טמרה חגגה עלייה לליגה ב'

תסריט חוזר, אבל הפוך: מכבי טמרה עולה לליגה ב' ובכיוון ההפוך בית"ר פרדס חנה יורדת לליגה ג'. 

מכבי טמרה הבטיחה באופן רשמי את עלייתה לליגה ב' בעונה הבאה. כזכור, בתחילת השנה קבע בית הדין שטמרה תשחק בליגה ב' צפון ב' במקום מכבי אום אל פחם שירדה לליגה ג' עקב החלטות שנבעו מקשיים כלכליים וחובות של הקבוצה בזמן ששיחקה בליגה הלאומית. לאחר ההחלטה הזו החלו החגיגות בטמרה שאף נרשמה לליגה ב' מחוז צפון ב' ונכללה בלוח המשחקים של העונה הנוכחית.

לפתע, בית"ר פרדס חנה אשר סיימה במקום השני בליגה ג' שומרון התנגדה לשיבוצה של טמרה והגישה מכתב לבית הדין בו נאמר שהיא זו אשר צריכה לעלות ליגה כי מחזיקה באחוזים יותר טובים בעוד היותה במקום השני במחוז מקביל לטמרה. לאחר מספר דיונים קבע בית הדין באופן רשמי שפרדס חנה היא זו שתהיה בליגה ב' וטמרה בליגה ג'.

 אוהדי טמרה

בטמרה התאכזבו ובפרדס חנה חגגו אבל הגורל הפגיש שוב בין השתיים אך הפעם כששתיהן עושות את הדרך ההפוכה וללא כל החלטות בית דין כשטמרה מצדה התארגנה מחדש לאחר אותה בשורה קשה והכינה קבוצה מדהימה שעמדה במטרת העלייה אך ורק דרך המגרש.

טמרה הובילה לאורך כל העונה את טבלת הליגה והיה ברור שעלייתה לליגה ב' זה בסך הכל עניין של זמן והשבוע היא גם שמה את החותמת לכך כשניצחה בתוצאה 2-0 את מכבי כפר מנדא ווהבטיחה את עלייתה לליגה א'.בנוגע לפרדס חנה, הקבוצה שרשמה משבוע לשבוע שיא שלילי בספיגות שערים, עברה לא מעט טלטלות עוד תוך כדי העונה כשכבר הופסקה פעילותה באופן רשמי אך היא החליטה לחזור ולשחק את המשחקים שנותרו לה עד תום העונה. 

מאמן מכבי טמרה רושדי סובח אמר ליאללה ספורט לאחר הבטחת העלייה: "אולי נעשה צדק. אנחנו הכנו קבוצה לליגה ב' אחרי שקיבלנו את ההודעה שאנחנו בליגה בהיינו בתחושה קשה והצלחנו באותה תקופה לדבר עם השחקנים ויחד עם ההנהלה הצלחנו להשאיר שחקנים שלא רצו לרדת לשחק בליגה ג'". 

על עתידו האישי בתור מאמן הקבוצה הוסיף: "עוד לא דיברנו על העונה הבאה, כשתיגמר הליגה בסכנין(ליגת העל לנערים) אחליט מה טוב לי". 

#מכביטמרה

כתבות נוספות